Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 Prelazni rok za sezonu 09/10

Go down 
+8
saiKo
fera
Sanjo
bosnas_
tarebeki
Bosnaš
Melo15
Admin
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptyWed Jun 10, 2009 2:37 am

Bosnaš (citat):
Jel moguce da se Tomovic vraca Shocked
Taman sve pocelo djelovati da se pocelo ozbiljno raditi oko selekcije igraca i onda procuri prica o Tomovicu bounce
Tomovic je u rangu Pasalica,tako da nam dva podjednako "dobra"igraca i nisu bas potrebna,jedan je i previse... Arrow
to ti je provala neka. tako sam ja jednom u šali rekao da se vraca vasiljevic pa je zamalo i u novinama zavrsilo Very Happy
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptyFri Jun 12, 2009 9:28 am

Šehović u "studentima" još dvije godine bravoooo


U nastojanju da uprava KK BOSNA ASA BHT zadrži osovinu ekipe, ostvaren je još jedan uspjeh. Bek Bosne Suad Šehović i u narednom periodu će nositi bordo dres.

Saradnja sa igračem, koji je uvijek pružao 100% od svojih mogućnosti i ostavljao srce na terenu, Suadom Šehovićem, produžena je na dvije godine i naravno na obostrano zadovoljstvo. "KK BOSNA i ja smo uspjeli naći zajednički jezik i potpisati novi ugovor na dvije sezone. Sarajevo i Bosna su dio mene, a upravo sam u timu bivšeg evropskog prvaka uspio da skrenem pažnju na sebe. Nadam se da ću u naredno periodu steći potpunu košarkašku afirmaciju, ali i doprinijeti KK Bosni u nastojanju, da se osvoji što veći broj trofeja".

U ulici Hamze Hume br. 2, svi su oduševljeni produžetkom ugovora Suada Šehovića, jer je isti igrač uvijek bio primjer, kako se bori za boje svog tima. Nakon ostanka trenera Vukoičića, Ivanovića, Mahalbašića, dolaskom Jovanovića i sada potpisom Šehovića, Bosna ASA BHT polako poprima oblik prave ekipe, ali svakako da će Bosna i dalje raditi na sastavljanju jedne dobre, perspektivne ekipe.

BUDIBOSNA
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptySun Jun 14, 2009 4:02 pm

MATIJA ČEŠKOVIĆ U KK BOSNA?


Po drugi put u višegodišnjoj istoriji sportskog rivalstva Širokog i Bosne, jedan igrač sa juga preseliće na sjever. Matija Češković, nekadašnji igrač Širokog i dojučerašnji igrač mostarskog Zrinjskog mogao bi u narednoj sezoni nositi bordo dres.

Nakon što je prije četiri godine Bosna u svoje redove dovela Jasmina Perkovića, tada prvu violinu Širokog, što se pokazalo odličnim potezom, još jedan bivši igrač velikog rivala, po svemu sudeći, nosiće grb za zvjezdicom. Iako ne tako zvučno ime, i sigurno ne onaj od koga se očekuje da bude nosioc igre, Matija Češković ostavio je traga na parketima i Skenderije i Pecare, a u prošloj sezoni i mostarske dvorane pod Bijelim brijegom i sigurno će pojačati konkurenciju na bekovskim pozicijama u redovima Studenata.

Češković je za Široki nastupao u sezonama 05/06, te 06/07 odakle je otišao u grčki Kolossos gdje se nije proslavio, a na pola sezone prešao u mađarski Kaposvar. U BiH je još nastupao i za Grude, a igrao je i za Helios iz Domžala, te poljski Czarni Slupsk sa kojim je osvojio i kup ove zemlje. Sa Širokim je osvojio kup BiH 2006. godine u sezoni u kojoj je njegov budući tim ispao u četvrtfinalu nakon velikog šoka u Posušju.

Iako informacija o Češkovićevom dolasku u Sarajevu još nije potvrđena, na zvaničnoj web stranici kluba objavljeno je da bi sutra trebao biti završen potpis ugovora sa igračem iz domaće lige koji igra na pozicijama 1 i 2, a prema saznanjima do kojih je stigao SportSport.ba radi se upravo o ovom igraču.

Prelazak još jednog igrača iz domaćeg prvenstva u klub koji će igrati u regionu bio bi još jedna potvrda rastućeg kvaliteta bh. prvenstva.
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptySun Jun 14, 2009 4:33 pm

Uskoro još dva nova imena u Bosni



Tim koji će u narednoj sezoni predstavljati Sarajevo u narednoj sezoni regionalne lige polako počinje dobivati svoje konture. Nakon što je produžena saradnja sa nizom ključnih igrača iz prošlosezonske ekipe, te vijernost bordo dresu potpisao najbolji igrač domaćeg prvenstva, Zlatko Jovanović, a konkurenciju pod košem pojačao Rašid Mahalbašić, sutra se očekuje da svoj paraf na ugovor sa našim klubom stave još dva igrača.

U sezonu koja je pred nama KK Bosna ući će sa na vrijeme oformljenim kosturom ekipe i uz dogoročni plan kako bi u i budućnosti prisustvo našeg tima na regionalnojh sceni bilo zagarantovano, a Bosna ostala snažan faktor u ovom dijelu Evrope.

“Pažljivo selektiramo igrače, jer želimo napraviti tim na koji ćemo računati dugoročno i koji će biti održiv u finasijskoj konstrukciji koju stvaramo.” - rekao je Admir Bukva. “Vrlo brzo očekujemo potpis dva provjerena igrača iz regionalne lige i domaćeg prvenstva.”
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptyMon Jun 15, 2009 3:04 pm

Sa zvanicne stranice kluba.


Bajić i Češković potpisali za 'studente'



U Sarajevo su stigla još dva, nova košarkaška imena. Riječ je o centru Goranu Bajiću (26, 207 cm) i beku Matiji Češkoviću (28, 192 cm).
Stvaranje tima za iduću sezonu se nastavlja. KK Bosna ASA BHT je u svoje redove dovela još dva igrača. Prošlogodišnji članovi Vojvodine Bajić, odnosno Zrinjskog Češković, potpisali su ugovore na godinu dana i branit će boje bordo tima u sezoni 2009/10. Vodstvo Bosne na ovaj način pokazuje koliko je ozboljno shvaćen zacrtani projekat i koliko su ozbiljne namjere da se isti i ostvari. Trener Vukoičić zadovoljan je novim akvizicijama, a sami igrači koji su postali dio velikog košarkaškog kolektiva jako su zadovoljni i sretni što će karijeru nastaviti u ekipi bivšeg evropskog šampiona. Uprava KK Bosna je jako kvalitetnim radom i djelovanjem u ovom periodu odmora ostavila dosta vremena za uigravanje novog i ambicioznog tima za narednu sezonu, koji još nije definitivno kompletiran. Bosna je šampion.

-------------------------------------

Jedino sto mi se ne svidja u cijeloj ovoj prici sto su ugovori na samo jednu godinu
Na vrh Go down
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptyMon Jun 15, 2009 3:27 pm

Dobro,lagano se pojacavamo..sada je pitanje koji ce igraci otpasti za slijedecu sezonu,ili ce mozda na posudbu ici?
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptyMon Jun 15, 2009 3:34 pm

Evo kako su susjedi iz Cro.popratili ove nase transfere.

--------------------------------------------------------------

Matija Ćešković u sarajevskoj Bosni


Viceprvak BiH na godinu dana potpisao s hrvatskim igračem Ćeškovićem i s dojučerašnjim centrom Vojvodine Goranom Bajićem


Nakon što je u Olimpiju otišao Dušan Đorđević i nakon što je Goran Ikonić najavio odlazak, sarajevska Bosna brzo je našla rješenje na bekovskim pozicijama. Jednogodišnji ugovor s Bosnom potpisao je Matija Ćešković, 28-godišnji Karlovčanin koji je prošlu sezonu završio u mostarskom Zrinjskom.

Ćešković bi u sljedećoj sezoni uz Suada Šehovića trebao biti glavna snaga na poziciji dvice, a prema vijestima iz samog kluba Bosna će pokušati naći još jedno rješenje za poziciju organizatora igre.

Ćešković nije jedino pojačanje momčadi Vlade Vukoičića. Iz novosadske Vojvodine stigao je centar Goran Bajić koji je također potpisao na godinu dana. Prošle sezone Bosna je imala dosta sreće s pojačanjima iz Vojvodine (Ivanović, Đorđević), pa se u Sarajevu nadaju da će s Bajićem opet pogoditi.
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptyTue Jun 16, 2009 8:09 am

kazu da nasi pregovaraju sa otaševićem... nadam se da on nije igrac kojeg su najavili kao zadnje pojacanje
jedan prijatelj mi je rekao da mu je covjek iz skupstine kk bosna rekao da su zainteresovani i za nicka wiliamsa..
Na vrh Go down
tarebeki
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 13
Registration date : 2009-01-20

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptyTue Jun 16, 2009 8:25 am

ja bi prije da otasevic potpise a neki amer na poziciji 5.Lakse se privikavaju amerikanci na 5 poziciji nego na 1 osim ako su bas kvalitet.Ali me ceskovic bas baci u depresiju.Zar bas njega da moramo uzimati... Evil or Very Mad
Na vrh Go down
http://onlinebosna.blogger.ba
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptyTue Jun 16, 2009 11:07 am

Po nekim informacijama Igokea pregovara sa Ikonom. Rolling Eyes scratch
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptyTue Jun 16, 2009 3:52 pm

Sanjo (citat):
Po nekim informacijama Igokea pregovara sa Ikonom. Rolling Eyes scratch
da nisu ti izvori iz sirokog brijega Very Happy
Na vrh Go down
lutvo comor




Broj komentara : 1
Registration date : 2009-06-12

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptyThu Jun 18, 2009 5:40 am

Sanjo (citat):
Po nekim informacijama Igokea pregovara sa Ikonom. Rolling Eyes scratch

Sa jednim članom uprave (inače radi za Konzum) sam razgovarao i tvrdi da nije nemoguće da do kraja sezone dogovorimo i sa Kenanom Bajramovićem. Znam da zvuči nebulozno ali čovjeka viđam često sa Nihadom Imamovićem pa reko..

Još,mi čovjek reče da se lobira da Bosna opet zaigra u nekom od evro takmičenja.
Na vrh Go down
Melo15
Forumas
Forumas
Melo15


Broj komentara : 99
Registration date : 2008-12-06

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptyThu Jun 18, 2009 9:58 am

lutvo comor (citat):
Sanjo (citat):
Po nekim informacijama Igokea pregovara sa Ikonom. Rolling Eyes scratch

Sa jednim članom uprave (inače radi za Konzum) sam razgovarao i tvrdi da nije nemoguće da do kraja sezone dogovorimo i sa Kenanom Bajramovićem. Znam da zvuči nebulozno ali čovjeka viđam često sa Nihadom Imamovićem pa reko..

Još,mi čovjek reče da se lobira da Bosna opet zaigra u nekom od evro takmičenja.

Neznam jel on u upravi.....al lik ide na sve bosnine tekme(i gostujuce)....i bio sam sa njim na kupu u mostaru sjedio(ako mislimo na istog covjeka Very Happy )
mada neznam kako bi se uklopio Keno u ovu ekipu.....jer previse igra za statistiku( sto je pokazao u reprezentaciji) a i vec smo popunjeni na 4(njegovoj prvoj poziciji) jedino da igra na 5 al onda su bzvze dovodili onog Mahalbasica ako nece igrati ni po 5 min.....
a i preskup je za Bosnu....
Na vrh Go down
neno#4




Broj komentara : 1
Registration date : 2009-06-19

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptyFri Jun 19, 2009 4:02 pm

Melo15 (citat):
lutvo comor (citat):
Sanjo (citat):
Po nekim informacijama Igokea pregovara sa Ikonom. Rolling Eyes scratch

Sa jednim članom uprave (inače radi za Konzum) sam razgovarao i tvrdi da nije nemoguće da do kraja sezone dogovorimo i sa Kenanom Bajramovićem. Znam da zvuči nebulozno ali čovjeka viđam često sa Nihadom Imamovićem pa reko..

Još,mi čovjek reče da se lobira da Bosna opet zaigra u nekom od evro takmičenja.

Neznam jel on u upravi.....al lik ide na sve bosnine tekme(i gostujuce)....i bio sam sa njim na kupu u mostaru sjedio(ako mislimo na istog covjeka Very Happy )
mada neznam kako bi se uklopio Keno u ovu ekipu.....jer previse igra za statistiku( sto je pokazao u reprezentaciji) a i vec smo popunjeni na 4(njegovoj prvoj poziciji) jedino da igra na 5 al onda su bzvze dovodili onog Mahalbasica ako nece igrati ni po 5 min.....
a i preskup je za Bosnu....

nema od kene nista ,ne bi on sada pristao na kikiriki minute,a to su za njega 20 - 25 minuta...mozda nekad kasnije,ali je on sada na vrhuncu....a realno imamo dva krilna centra,zasto hajru gurati na pet,ili ne daj boze raskinuti s njim...ako budu zdravi on i ivan siguran sam da ce biti jedan od najboljih krilnih centara u nlb....
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptyThu Jun 25, 2009 3:44 pm

jesteli vi udure cuj kenan bajramovic, pa covjek veoma dobro igrao u EL i zavrsio u jednoj od najacih ekipa turske, a kosta skoro koliko kompletna ekipa Bosne (oko 500 000 €) pa da dodze igrati NLB umjesto Eurocup ili EL + neko jako prvenstvo i to kao prva opcija, de ljudi malo se presberite

ovo za sada je meni veoma ok

dobili smo brzog pleja koji je vrstan suter umjesto malo anemicnog pleja koji je puno koristio svoju visinu za ulaz i svoju izvarednu preglednost igre tako da smo tu minimalno isti, ako ne daleko bolji i to na 3 godine!!!
dobili smo napokon sehu kakvog smo ocekivali jos prije 2-3 god, koji napokon moze zamjeniti ikonu (mada je drugaciji nacin igre) i to na 2 god.!!!, a ceskovica koji ce preuzeti njegovu ulogu rezerve (e njega stvarno ne kontam, sem da je jeftin i da zna ubost)
umjesto centra koji bi najvise volio da je plej dobili smo napokon prvog pravcatog centra koji igra pod kosem

+ veoma perspektivnog krilnog centra koji moze cak biti u prvoj petorci sljedece sezone i jos ce pride imati jednu godinu da jos ostane!!!

i slag na tortu realnu sansu da nam ikona ostane, dobro oko 45%

jos treba sacekati NBA draft da vidimo ko ce nam ostati pada damo zlaji 10-15 minuta odmora i odigrati jos nekih 5-10 min. na 2 ako taj igrac bude barem solidan ja prezadovoljan
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptySat Jun 27, 2009 8:49 am

"Studenti" traže pleja



Uoči odmora počeo trenirati i centar Zimić...


Pod vodstvom Senada Redžića i Gorana Šehovca, asistenata šefa stručnog štaba Vlade Vukoičića, košarkaši Bosne ASA BH Telecoma okončali su jučer dvije sedmice treninga. Pauza će trajati do 4. avgusta, kada će bh. viceprvak u punom sastavu početi pripreme za novu sezonu.

- Imali smo po dva treninga dnevno, ujutro na tehnici i šutu i navečer na taktičkim varijantama. Nakon pauze zbog operacije koljena, posljednja tri dana sa košarkaškim treninzima je počeo i Emir Zimić - kaže Redžić.

Od prvotimaca, trenirali su Suad Šehović, Božo Đurasović, Emir Zimić, Amar Suljagić, Muhamed Pašalić, Kemal Avdić, Aldin Klinac i Eldin Čamdžić te juniori Nebojša Anđelić, Ali Demić, Nermin Buza i Amin Hot.

Pod ugovorom sa Bosnom još su Zlatko Jovanović, Matija Ćešković, Nikola Vučurović, Seid Hajrić, Ivan Ivanović, Goran Bajić i Rašid Mahalbašić.

- U planu je dovođenje još jednog igrača na poziciji pleja - kaže Redžić.

Zanimljivo je da je Redžić, tada angažiran u RIN školi košarke Rusmira Halilovića, bio prvi i jedini trener Gorana Sutona u Sarajevu prije njegovog odlaska u Sjedinjene Američke Države sa porodicom. Sutona je jučer na NBA draftu izabrala Juta.
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 EmptyFri Jul 31, 2009 3:20 pm

Dodatne komplikacije Rolling Eyes

-----------------------------------


Mahalbašić: Ili Bosna ili prekidam karijeru
Klagenfurt se ne želi pomiriti sa činjenicom da najbolji igrač EP-a za mlade odlazi u sarajevsku ekipu...

Austrijanac bh. korijena Rašid Mahalbašić pokazao je enorman košarkaški potencijal na Evropskom prvenstvu za mlade divizije B do 20 godina u Makedoniji, na kojem je bio najbolji igrač, strijelac (19,4 poena u prosjeku) i drugi skakač (10).

Ugovor već potpisan

Kako je Mahalbašić (18 godina, 212 centimetara) zablistao, tako je naglo porastao apetit njegovom dosadašnjem klubu Klagenfurtu, koji je odredio obeštećenje od nekoliko stotina hiljada eura.

Možda bi taj novac i dobili od nekoga da Mahalbašić kojim slučajem nije još prošlog mjeseca potpisao ugovor sa Bosnom ASA BH Telecomom. No, rukovodstvo Klagenfurta pokušava osporiti ovaj transfer, što je natjeralo Mahalbašića da austrijskim medijima izjavi:

- Bosna je moja budućnost. Želim igrati u Jadranskoj ligi i pokazati se na velikoj sceni. U suprotnom, spreman sam prekinuti košarkašku karijeru i posvetiti se fakultetu!

Naime, Klagenfurt se ne želi pomiriti sa činjenicom da je Mahalbašić iskoristio klauzulu u ugovoru prema kojoj može promijeniti klub uz minimalno obeštećenje (navodno nekoliko desetina hiljada eura) i pristupio Bosni.

Posla i za sud?

Mahalbašićev menadžer Enes Trnovčević kaže za naš list da je, što se tiče Rašida i Bosne te propisa Međunarodne košarkaške federacije (FIBA), pa i austrijskog redovnog suda, koji će, vjerovatno, imati posla, stvar čista.

- Ako do početka iduće sedmice Rašid ne dobije izlazno pismo na osnovu kojeg bi mu bila omogućena registracija za Bosnu, tražit ćemo od austrijskog suda da se po hitnom postupku Mahalbašiću omogući pravo na rad, u ovom slučaju na bavljenje košarkom.

Reakcija Klagenfutra mogla bi biti sudska tužba, u kojoj će se otvoriti ugovor, ali ako do toga dođe, otvorit će se ugovor i pročitati šta piše, a ishod će biti isti - Mahalbašić će nastaviti karijeru u Bosni - rekao je Trnovčević.

Iz mlade u A-selekciju

Odmah nakon nastupa za mladu, Mahalbašić se priključio seniorskoj reprezentaciji Austrije, koju očekuje nastup u B-diviziji evropske košarke.

Austrijanci će danas igrati prvi kontrolni meč protiv Švicarske, dok će kvalifikacije otvoriti 15. avgusta protiv Danske.
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Sponsored content





Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prelazni rok za sezonu 09/10   Prelazni rok za sezonu 09/10 - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Prelazni rok za sezonu 09/10
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Sve o klubu i takmicenja u kojima ucestvuje Bosna :: k.k Bosna-
Idi na: