Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 Navijacka grupa KK Bosna

Go down 
+4
bosnas_
fera
Admin
tarebeki
8 posters
AutorPoruka
tarebeki
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 13
Registration date : 2009-01-20

Navijacka grupa KK Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Navijacka grupa KK Bosna   Navijacka grupa KK Bosna EmptyWed Jun 03, 2009 5:00 pm

otvaram ovu temu sa namjerom da se vidi kako pomoci klubu podrskom s tribina.Posto je opala posjeta sto smo mogli vidjeti u finalu kada niko nije bio na gornjoj tribini mislim da je vrijeme da se malo organizujemo sto se tice navijanja.
Na vrh Go down
http://onlinebosna.blogger.ba
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Navijacka grupa KK Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Navijacka grupa KK Bosna   Navijacka grupa KK Bosna EmptyThu Jun 04, 2009 8:41 am

Mjesto koje je nastalo odlaskom Hz je neupraznjeno.

Nije samo stvar u nedostatku navijacke grupe,upecatljivo ej da je i sama posjeta u velikome opala.

Nije mi jasno sta Sarajevo kao grad zeli vise.
Bosna sa jednim od najjacim izdanjem u NLB Ligi,uz veliku borbenost nasih igraca ,a posjeta nikada slabija.

Licno mislim da marketing kluba je katastrofalan.
Sve sto se i uradi za najavu utakmice je 20setak plakata po gradu,i to obicno dan-dva pred samu utakmicu.

Mislim da klub treba poraditi slijedece sezone na kampanji povratka navijaca na tribine.

Sto se tice navijacke grupe koja bi bodrila Bosnu,licno mislim da je tesko to odraditi,ali eto...daj Boze da grijesim baklja
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Navijacka grupa KK Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Navijacka grupa KK Bosna   Navijacka grupa KK Bosna EmptyThu Jun 04, 2009 3:43 pm

tesko da se to moze organizovati.... treba puno toga uraditi i to ne mi ovako po forumima nego ljudi iz kluba jedino oni mogu vratiti publiku na tribine i organizovati nesto ozbiljnije
Na vrh Go down
bosnas_
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 17
Registration date : 2008-12-05

Navijacka grupa KK Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Navijacka grupa KK Bosna   Navijacka grupa KK Bosna EmptyThu Jun 04, 2009 5:01 pm

Cinjenica da klub ima jako slab marketing,treba nam jedna osoba u klubu koja je zaduzena samo za te stvari! nemamo osobu koja je zaduzena iskljucivo za sponzore i kontakt s njima,osobu koja ce prezentovati sponzorima sta im sve klub nudi,kakve usluge,od televizije do reklama u dvorani,dvorana mora biti ljepse uredjena za vrijeme utakmice,postaviti ekrane iza koseva kao prije 3 godine,za vrijeme utakmica pustati pjesme i himne Bosne,navijhacke pjesme! zaduziti jednu osobu da u ime kluba pregovara sa navijacima,prije svega sa Hordama Zla,jer realno oni su prije 3-4 godine bili najmasovniji i uveliko su pravili atmosferu u dvorani,znaci na sve se treba misliti! Dok je bio Konakovic,stvari su koliko toliko bile na svom mjestu,nije bilo dana kada se u novinama nije mogla procitati nek ainformacija iz kluba,interviju igraca ,ambicije,aktuelnosti itd
Stranica kkbosna je mnogo bolje izgledala,danas to nije lsucaj i te stvari se moraju ispraviti! Jer Bosna je brend,to treba maximalno promovisati i iskoristiti,i sponzori ce sami doci,ako je upravi vec tesko ici za njima! Tako se ne treba brinuti da li ce dvorana na svakoj utakmici biti puna!Odnos uprave i navijaca mora biti mnogo bolji,najvatrenijim navijacima za svaku tekmu ulaz mora biti besplatan,jer oni pokrecu sve u dvorani!
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Navijacka grupa KK Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Navijacka grupa KK Bosna   Navijacka grupa KK Bosna EmptyThu Jun 04, 2009 5:21 pm

@bosnas_,sve to sto si nabrojao,il' barem vecinu toga bi trebalo da bude posao Danka Delibasica,il' grijesim?

Ja razumijem da je on dijete Bosne,da se treba takvim ljudima izaci u susret,ali slabo je ovo sto je on odradio ove sezone po tom pitanju...8ako je ista i odradio)

O stranici kluba necu nista ni da pisem,suvisno je,i ovaj forum je pokrenut bas iz razloga sto je ukinut onaj zvanicni,i to onoga momenta kada se nekima iz kluba nije svidjelo bas ovakva kritika.
Samo ne mogu da vjerujem da tim ljudima nije jasno da svaka nasa kritika je DOBRONAMJERNA,ali dobro... afro

Sto se tice Hz,mislim da se na tom planu ne moze previse uraditi,jer su vec ljudi iz uprave vise puta prokockali mogucnost dogovora sa njima. za dva slucaja znam ,Dino kada je zenznu stvar,Pocetkom predhodne sezone je nesto pokusao i Bukva,ali na vrlo pogresan nacin,nekim vidom kupovine podrske ruski rulet ,sto je momke iz Hz jos vise udaljilo od kluba.

Neznam kakvo je stanje sa BHF. Znam da oni prate samo reprezentaciju,ali recimo na nekim gostovanjima rukometnog kluba Bosna,pa i nasim gostovanjima u Sloveniji znali su navijati?
Da li tu postoji neki prostor za dogovor?

Vrlo tesko je od nule praviti navijacku skupinu,skoro pa i nizvodljivo.... scratch
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
tarebeki
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 13
Registration date : 2009-01-20

Navijacka grupa KK Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Navijacka grupa KK Bosna   Navijacka grupa KK Bosna EmptyThu Jun 04, 2009 5:31 pm

ma nije sigurno lagano to napraviti ali vjeruj te da ljudi jedva cekaju da se ness pokrene sigurno da bi se moglo naci nacin kako oformiti ili mobilizirati ljude da dodu da navijaju.citam bas i na sportsport.ba forumu raja zeli konacno pravo navijanje kojeg dugo nije bilo.btw sprema se veliki projekat u bosni ostankom vlade tako da se i navijaci moraju vratiti u dvoranu jer su upravo oni kljucni segment pobjeda Bosne

naprijed Bosna !!
Na vrh Go down
http://onlinebosna.blogger.ba
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Navijacka grupa KK Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Navijacka grupa KK Bosna   Navijacka grupa KK Bosna EmptyFri Jun 05, 2009 2:41 am

tarebeki (citat):
ma nije sigurno lagano to napraviti ali vjeruj te da ljudi jedva cekaju da se ness pokrene sigurno da bi se moglo naci nacin kako oformiti ili mobilizirati ljude da dodu da navijaju.citam bas i na sportsport.ba forumu raja zeli konacno pravo navijanje kojeg dugo nije bilo.btw sprema se veliki projekat u bosni ostankom vlade tako da se i navijaci moraju vratiti u dvoranu jer su upravo oni kljucni segment pobjeda Bosne

naprijed Bosna !!
samo klub moze vratiti publiku na tribine. prvo pravim zalaganjem tj. dovođenjem pravih igraca onda promjeniti odnos prema navijacima i samo oni mogu organizovati neko ozbiljnije udruzenje. ovako sa foruma se moze skupiti 20 ljudi max ali to nije dovoljno...
Na vrh Go down
tarebeki
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 13
Registration date : 2009-01-20

Navijacka grupa KK Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Navijacka grupa KK Bosna   Navijacka grupa KK Bosna EmptyFri Jun 05, 2009 3:03 am

al bi bilo extra da se makar organizuje gostovanje sirokom u nlb ligi a ko zna mozda i u doigravanju.
Pogotovo sto su skripari njih 20 doslo u nasu dvoranu.Mislim da je to izvodljivo Very Happy
Na vrh Go down
http://onlinebosna.blogger.ba
saiKo




Broj komentara : 7
Registration date : 2009-06-05

Navijacka grupa KK Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Navijacka grupa KK Bosna   Navijacka grupa KK Bosna EmptyFri Jun 05, 2009 8:38 am

a evo, uprava kluba se izgleda dobro trudi oko rjesavanja igraca (jovanovic, ivanovic), trener je potpisao isto, ikona ide ali nema veze, moze se to popuniti. trebao bi nam jedan dobar centar i bek suter... moramo stvarno se organizovati i vratiti raju na tribine u skenderiji. ali kao sto je rekao admin tesko je praviti grupu od nule... mora se dovesti neka postojeca navijacka skupina...
Na vrh Go down
http://sportsport.ba
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Navijacka grupa KK Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Navijacka grupa KK Bosna   Navijacka grupa KK Bosna EmptySat Jun 06, 2009 7:17 am

Pa zasto su prestale dolaziti Horde Zla? A tacno je da je marketing nula, ljudi koji nemaju internet i koji ne prate domace sportske portale saznaju za utakmicu par sati prije, ili uopste ne saznaju..Sramota!
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Navijacka grupa KK Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Navijacka grupa KK Bosna   Navijacka grupa KK Bosna EmptyTue Jun 09, 2009 12:05 pm

zlatan (citat):
Pa zasto su prestale dolaziti Horde Zla? A tacno je da je marketing nula, ljudi koji nemaju internet i koji ne prate domace sportske portale saznaju za utakmicu par sati prije, ili uopste ne saznaju..Sramota!

Sto se tice marketinga i odnosa sa javnoscu,ako to uopste i postoji u zadnjoj sezoni,ekipa koaj ej zaduzena za to,ukljucujuci i Delibasica se krajnje moraju uozbiljiti. tersanje povrac
Sto se tize HZjos u doba konakovica kada se unutar hordi desavale turbulencije i podjele,Dino ej podrzao ,i finansijski i svakako drugacije,frakciju koja je aksnie izgubila kontrolu na tribini i unutar grupe.
To mu ovi danasnji bitni ljudi na tribini nikada nisu,a vjeroavtno ni ence,zaboraviti.
Kasnije je i Bukva nesto pokusao,neko je vec nesto iznad pisao o tome,ali je uradio jos goru stvar.
tesko da ce se oni vratiti,barem u skorije doba,duboki su razlozi razilazaka.
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Navijacka grupa KK Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Navijacka grupa KK Bosna   Navijacka grupa KK Bosna EmptyThu Jun 25, 2009 3:47 pm

po meni vazno je da nastavimo sa dobrim igrama i da dodzemo opet u modu i eto opet manekena bounce
Na vrh Go down
tarebeki
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 13
Registration date : 2009-01-20

Navijacka grupa KK Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: e   Navijacka grupa KK Bosna EmptyTue Aug 18, 2009 3:19 pm

danas sam bas citao u novinama da je Bukva izrazio zelju za organiziranim navijanjem na utakmicama te da ce u skorije vrijeme popricati sa odredjenim ljudima o aktiviranju navedenog.
Ne znam da li je mislio na HZ ili na nekog drugog ali svakako pi pozvao da se i mi ukljucimo sa Foruma te da vidimo kako sta ...
Na vrh Go down
http://onlinebosna.blogger.ba
Sponsored content





Navijacka grupa KK Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Navijacka grupa KK Bosna   Navijacka grupa KK Bosna Empty

Na vrh Go down
 
Navijacka grupa KK Bosna
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Sve o K.K Bosna
» Sve o "Ligi 8"
» Kratki istorijat k.k Bosna
» Bosna - Krka ( 89 : 79 ) Petak, 13.03. 20:15
» KK Cibona - KK Bosna ASA BHT/91 : 70/ Nedjelja 07.12.08. 18:00h

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Sve o klubu i takmicenja u kojima ucestvuje Bosna :: k.k Bosna-
Idi na: