Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 Stanley Burrell / '84god / 190 cm /

Go down 
+5
pasa101
Admin
nerminh74
fera
Bosnaš
9 posters
AutorPoruka
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyFri Dec 05, 2008 7:52 pm

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / 34burrellv1zv7
Stanley Burrell / '84god / 190 cm / W240
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptySat Dec 06, 2008 3:34 am

Bosnaš (citat):
Stanley Burrell / '84god / 190 cm / 34burrellv1zv7
Stanley Burrell / '84god / 190 cm / W240

meni se sviđa kako igra od kada je dosao Vukoicic, znaci forsira stvari u kojima je dobar i izbjegava ispucavanja za tri jer realno momak nije suter. ali iz utakmice u utakmicu sve je bolji i mislim da je trebao ostati bar jos jednu sezonu ali eto ipak ima ugovor samo na godinu dana
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyMon Dec 08, 2008 4:05 am

fera (citat):


meni se sviđa kako igra od kada je dosao Vukoicic, znaci forsira stvari u kojima je dobar i izbjegava ispucavanja za tri jer realno momak nije suter. ali iz utakmice u utakmicu sve je bolji i mislim da je trebao ostati bar jos jednu sezonu ali eto ipak ima ugovor samo na godinu dana
koja kratkovidnost nase uprave
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyMon Dec 08, 2008 12:36 pm

nerminh74 (citat):
fera (citat):


meni se sviđa kako igra od kada je dosao Vukoicic, znaci forsira stvari u kojima je dobar i izbjegava ispucavanja za tri jer realno momak nije suter. ali iz utakmice u utakmicu sve je bolji i mislim da je trebao ostati bar jos jednu sezonu ali eto ipak ima ugovor samo na godinu dana
koja kratkovidnost nase uprave

a kralju ja se sjecam da je on jedva ostao u klubu a evo u zadnjih par utakmica nam je prvo ime. i na forumima svim glavni prijedlog je bio otjerati vucurovica burrella i đorđevica... a evo sva trojica se pokazuju kao pojacanja posebno prva dvojica. beni se licno sviđa ovaj tip igraca kakav je burrell
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyMon Dec 08, 2008 12:40 pm

fera (citat):
nerminh74 (citat):
fera (citat):


meni se sviđa kako igra od kada je dosao Vukoicic, znaci forsira stvari u kojima je dobar i izbjegava ispucavanja za tri jer realno momak nije suter. ali iz utakmice u utakmicu sve je bolji i mislim da je trebao ostati bar jos jednu sezonu ali eto ipak ima ugovor samo na godinu dana
koja kratkovidnost nase uprave

a kralju ja se sjecam da je on jedva ostao u klubu a evo u zadnjih par utakmica nam je prvo ime. i na forumima svim glavni prijedlog je bio otjerati vucurovica burrella i đorđevica... a evo sva trojica se pokazuju kao pojacanja posebno prva dvojica. beni se licno sviđa ovaj tip igraca kakav je burrell
i jesili gdje vidio moje ime medju tim sto su ga protjerivali ili bilo kojeg od njih, mene si mogsao vidjeti da samo vazim uokolo da nam treba jos jedan plej

uvjek sam govorio da abaz ne korist dobro burella i njegov izvrsni ulaz

a kada je dosao napisao sam da se igracima koji tek dolaze iz NCAA MORAJU davat 2 godisnji ugovori jer taman kada prihvate europski nacin igre i postanu dobri nastave dalje
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyMon Dec 08, 2008 4:24 pm

nerminh74 (citat):
fera (citat):
nerminh74 (citat):
fera (citat):


meni se sviđa kako igra od kada je dosao Vukoicic, znaci forsira stvari u kojima je dobar i izbjegava ispucavanja za tri jer realno momak nije suter. ali iz utakmice u utakmicu sve je bolji i mislim da je trebao ostati bar jos jednu sezonu ali eto ipak ima ugovor samo na godinu dana
koja kratkovidnost nase uprave

a kralju ja se sjecam da je on jedva ostao u klubu a evo u zadnjih par utakmica nam je prvo ime. i na forumima svim glavni prijedlog je bio otjerati vucurovica burrella i đorđevica... a evo sva trojica se pokazuju kao pojacanja posebno prva dvojica. beni se licno sviđa ovaj tip igraca kakav je burrell
i jesili gdje vidio moje ime medju tim sto su ga protjerivali ili bilo kojeg od njih, mene si mogsao vidjeti da samo vazim uokolo da nam treba jos jedan plej

uvjek sam govorio da abaz ne korist dobro burella i njegov izvrsni ulaz

a kada je dosao napisao sam da se igracima koji tek dolaze iz NCAA MORAJU davat 2 godisnji ugovori jer taman kada prihvate europski nacin igre i postanu dobri nastave dalje
nisam ni rekao da si ti rekao. sta ti bi?
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyTue Dec 09, 2008 1:02 am

fera (citat):
nerminh74 (citat):
fera (citat):
nerminh74 (citat):
fera (citat):


meni se sviđa kako igra od kada je dosao Vukoicic, znaci forsira stvari u kojima je dobar i izbjegava ispucavanja za tri jer realno momak nije suter. ali iz utakmice u utakmicu sve je bolji i mislim da je trebao ostati bar jos jednu sezonu ali eto ipak ima ugovor samo na godinu dana
koja kratkovidnost nase uprave

a kralju ja se sjecam da je on jedva ostao u klubu a evo u zadnjih par utakmica nam je prvo ime. i na forumima svim glavni prijedlog je bio otjerati vucurovica burrella i đorđevica... a evo sva trojica se pokazuju kao pojacanja posebno prva dvojica. beni se licno sviđa ovaj tip igraca kakav je burrell
i jesili gdje vidio moje ime medju tim sto su ga protjerivali ili bilo kojeg od njih, mene si mogsao vidjeti da samo vazim uokolo da nam treba jos jedan plej

uvjek sam govorio da abaz ne korist dobro burella i njegov izvrsni ulaz

a kada je dosao napisao sam da se igracima koji tek dolaze iz NCAA MORAJU davat 2 godisnji ugovori jer taman kada prihvate europski nacin igre i postanu dobri nastave dalje
nisam ni rekao da si ti rekao. sta ti bi?
jok bolan samo objasnjavam cyclops , pa vidi sta sam napisao Laughing
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptySun Dec 28, 2008 1:12 pm

mislim da nema smisla da se ovaj igrac drzi u timu. vidi se da se ni njemu ne igra a nikom se vise ne gledaju njegove gluposti. povlacim sve sto sam rekao pozitivno za njega jer razocarao je totalno u zadnje 4 utakmice i mislim da nema smisla da se ceka vise ovaj igrac. vozdra
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptySun Dec 28, 2008 1:19 pm

I ja sam mislio da se covjek vratio poslije dolaska Vlade u Bosnu.
Djelovalo je da dolazi sebi,da se vidno popravio.

Ali... Shocked
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptySun Dec 28, 2008 1:46 pm

Admin (citat):
I ja sam mislio da se covjek vratio poslije dolaska Vlade u Bosnu.
Djelovalo je da dolazi sebi,da se vidno popravio.

Ali... Shocked
ali su ga svi procitali, sada je dovoljno da zakoracis cak 2 koraka unazad da imas vremena reagirati na njegove ulaze, a on sa distance ni bazen nebi pogodio
Na vrh Go down
pasa101




Broj komentara : 3
Registration date : 2008-12-29

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyMon Dec 29, 2008 1:36 am

nerminh74 (citat):
Admin (citat):
I ja sam mislio da se covjek vratio poslije dolaska Vlade u Bosnu.
Djelovalo je da dolazi sebi,da se vidno popravio.

Ali... Shocked
ali su ga svi procitali, sada je dovoljno da zakoracis cak 2 koraka unazad da imas vremena reagirati na njegove ulaze, a on sa distance ni bazen nebi pogodio
ne mogu da shvatim na NCAA je poprilicno dobro pogadjao za 3 kako kod nas ne moze http://sports.espn.go.com/ncb/player/profile?playerId=22183
Na vrh Go down
MirzinLav
Clan
Clan
MirzinLav


Broj komentara : 24
Registration date : 2008-12-11

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyMon Dec 29, 2008 4:00 am

jadnik zbuni se Very Happy
ja se slazem sa nerminom da svim igracima koji dolaze iz NCAA treba nuditi 2 godine ugovor jer dosad smo mi sluzili samo kao poligon za igrace koji dodju prilagode se i taman kad nam valjaju oni odu uprava to zna i opet nista ne radi po tom pitanju
sto netrazimo sta u kini znas sta ima kineza visokih po 220 zeljnih zapadnjackog zivota i nesta vise od komunistickog hljeba(ne da nevolim komunizam ali kazem da bi prihvatili bilo koju platu) a iskazali bi se sigurno to kazem Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com/profile.forum
pasa101




Broj komentara : 3
Registration date : 2008-12-29

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyMon Dec 29, 2008 6:45 am

samo je Yao dobar od bilion kineza nadam se da je ovo ironija Rolling Eyes
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyMon Dec 29, 2008 10:33 am

MirzinLav (citat):
jadnik zbuni se Very Happy
ja se slazem sa nerminom da svim igracima koji dolaze iz NCAA treba nuditi 2 godine ugovor jer dosad smo mi sluzili samo kao poligon za igrace koji dodju prilagode se i taman kad nam valjaju oni odu uprava to zna i opet nista ne radi po tom pitanju
sto netrazimo sta u kini znas sta ima kineza visokih po 220 zeljnih zapadnjackog zivota i nesta vise od komunistickog hljeba(ne da nevolim komunizam ali kazem da bi prihvatili bilo koju platu) a iskazali bi se sigurno to kazem Very Happy Very Happy Very Happy
kina u svojim vecim gradovima ima stil i standard zivota o kojem mi mozemo samo sanjati
nazalost
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyMon Dec 29, 2008 2:39 pm

nerminh74 (citat):
MirzinLav (citat):
jadnik zbuni se Very Happy
ja se slazem sa nerminom da svim igracima koji dolaze iz NCAA treba nuditi 2 godine ugovor jer dosad smo mi sluzili samo kao poligon za igrace koji dodju prilagode se i taman kad nam valjaju oni odu uprava to zna i opet nista ne radi po tom pitanju
sto netrazimo sta u kini znas sta ima kineza visokih po 220 zeljnih zapadnjackog zivota i nesta vise od komunistickog hljeba(ne da nevolim komunizam ali kazem da bi prihvatili bilo koju platu) a iskazali bi se sigurno to kazem Very Happy Very Happy Very Happy
kina u svojim vecim gradovima ima stil i standard zivota o kojem mi mozemo samo sanjati
nazalost

da imaju standard u kome uziva manje od 10 posto ukupnog stanovnistva kine nazalost a vecina naseljava razne zemlje svijeta u potrazi za hlljebom i btw to je jos ne razvijena zemlja sve dok postoji citav arsenal cenzura
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyMon Dec 29, 2008 2:47 pm

fera (citat):
nerminh74 (citat):
MirzinLav (citat):
jadnik zbuni se Very Happy
ja se slazem sa nerminom da svim igracima koji dolaze iz NCAA treba nuditi 2 godine ugovor jer dosad smo mi sluzili samo kao poligon za igrace koji dodju prilagode se i taman kad nam valjaju oni odu uprava to zna i opet nista ne radi po tom pitanju
sto netrazimo sta u kini znas sta ima kineza visokih po 220 zeljnih zapadnjackog zivota i nesta vise od komunistickog hljeba(ne da nevolim komunizam ali kazem da bi prihvatili bilo koju platu) a iskazali bi se sigurno to kazem Very Happy Very Happy Very Happy
kina u svojim vecim gradovima ima stil i standard zivota o kojem mi mozemo samo sanjati
nazalost

da imaju standard u kome uziva manje od 10 posto ukupnog stanovnistva kine nazalost a vecina naseljava razne zemlje svijeta u potrazi za hlljebom i btw to je jos ne razvijena zemlja sve dok postoji citav arsenal cenzura
ili ti 120 mil. lol!

ali salu na stranu oko kada uporeimo standarde preko 60% kine zivi bolje od 50% BiH gradzana
Na vrh Go down
bosnas_
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 17
Registration date : 2008-12-05

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyTue Jan 06, 2009 6:23 pm

nerminh74 (citat):
fera (citat):
nerminh74 (citat):
MirzinLav (citat):
jadnik zbuni se Very Happy
ja se slazem sa nerminom da svim igracima koji dolaze iz NCAA treba nuditi 2 godine ugovor jer dosad smo mi sluzili samo kao poligon za igrace koji dodju prilagode se i taman kad nam valjaju oni odu uprava to zna i opet nista ne radi po tom pitanju
sto netrazimo sta u kini znas sta ima kineza visokih po 220 zeljnih zapadnjackog zivota i nesta vise od komunistickog hljeba(ne da nevolim komunizam ali kazem da bi prihvatili bilo koju platu) a iskazali bi se sigurno to kazem Very Happy Very Happy Very Happy
kina u svojim vecim gradovima ima stil i standard zivota o kojem mi mozemo samo sanjati
nazalost

da imaju standard u kome uziva manje od 10 posto ukupnog stanovnistva kine nazalost a vecina naseljava razne zemlje svijeta u potrazi za hlljebom i btw to je jos ne razvijena zemlja sve dok postoji citav arsenal cenzura
ili ti 120 mil. lol!

ali salu na stranu oko kada uporeimo standarde preko 60% kine zivi bolje od 50% BiH gradzana
Burrel je stvarno smjesan igrac,iako sam mislio da ce dolaskom Vukoicica eksplodirati,on to nije pokazao! volio bi da sto prije on ode kuci i na njegovo mjesto dovedemo igraca za prve petorke! steta sto je Garnett otisao u Cedevitu!
Zna li iko kakve su mogucnosti da konacno dobije otkaz u narendim danima?
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyWed Jan 07, 2009 5:13 am

bosnas_ (citat):
nerminh74 (citat):
fera (citat):
nerminh74 (citat):
MirzinLav (citat):
jadnik zbuni se Very Happy
ja se slazem sa nerminom da svim igracima koji dolaze iz NCAA treba nuditi 2 godine ugovor jer dosad smo mi sluzili samo kao poligon za igrace koji dodju prilagode se i taman kad nam valjaju oni odu uprava to zna i opet nista ne radi po tom pitanju
sto netrazimo sta u kini znas sta ima kineza visokih po 220 zeljnih zapadnjackog zivota i nesta vise od komunistickog hljeba(ne da nevolim komunizam ali kazem da bi prihvatili bilo koju platu) a iskazali bi se sigurno to kazem Very Happy Very Happy Very Happy
kina u svojim vecim gradovima ima stil i standard zivota o kojem mi mozemo samo sanjati
nazalost

da imaju standard u kome uziva manje od 10 posto ukupnog stanovnistva kine nazalost a vecina naseljava razne zemlje svijeta u potrazi za hlljebom i btw to je jos ne razvijena zemlja sve dok postoji citav arsenal cenzura
ili ti 120 mil. lol!

ali salu na stranu oko kada uporeimo standarde preko 60% kine zivi bolje od 50% BiH gradzana
Burrel je stvarno smjesan igrac,iako sam mislio da ce dolaskom Vukoicica eksplodirati,on to nije pokazao! volio bi da sto prije on ode kuci i na njegovo mjesto dovedemo igraca za prve petorke! steta sto je Garnett otisao u Cedevitu!
Zna li iko kakve su mogucnosti da konacno dobije otkaz u narendim danima?

o otkazu se nista ne govori ako i bude bice to iznenada kao i sve sto uprava radi ove sezone
Na vrh Go down
sale
Clan
Clan
sale


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-12-06

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyFri Jan 09, 2009 6:16 am

Lik previse oscilira,odigra dvije dobro pa onda 4 lose i sve tako.
Sut ima jako los pogotovu za 3 poena a odbrana nije losa.
Jedino sto mu je bas dobro to je onaj prvi korak s kojim probije skoro svakog igraca ali cesto se bezveze zabija pod kos bez ideje.
ja bih mu dao sansu jos 2-3 tekme i fajront.
Na vrh Go down
xxl basket
Clan
Clan
xxl basket


Broj komentara : 54
Registration date : 2008-12-10

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyThu Jan 22, 2009 6:33 am

raskinut ugovor sa burrellom iskreno lose je igrao zadnje vrijeme ocekivan potez samo me brine ovo sto pise da smo u slaboj finansijskoj situaciji ne mogu da vjerujem da svake godine kuburimo sa lovom a kao ide se ka nekom napretku al eto nadamo se da ce slijedece sezone biti bolje burrellu zelim sretan nastavak karijere
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyThu Jan 22, 2009 8:24 am

xxl basket (citat):
raskinut ugovor sa burrellom iskreno lose je igrao zadnje vrijeme ocekivan potez samo me brine ovo sto pise da smo u slaboj finansijskoj situaciji ne mogu da vjerujem da svake godine kuburimo sa lovom a kao ide se ka nekom napretku al eto nadamo se da ce slijedece sezone biti bolje burrellu zelim sretan nastavak karijere
odlican potez jer nam ovakav igrac nije trebao. mozda bi se u nekom drugom klubu i on bolje snasao nekom koji igra brze a ovako...
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / EmptyThu Jan 22, 2009 10:49 am

Momak nije los,kao igrac nekako nesiguran i panican...jednostavno se nije uklopio u igru Bosne. Ja mu licno zelim sve najbolje u zivotu i igrackoj karijeri,ali ocigledno je da on nije igrac za Bosnu.


KK Bosna će u Beograd na duel sa FMP-om putovati bez Amerikanca Stanley Burrella sa kojim je danas zaključen sporazumni raskid ugovora.

U redove prvaka BiH početkom sedmice stigao je Elvir Ovčina koji se već u svom debiu pokazao kao veliko pojačanje, a kako je klub iz Hamze Hume 2 trenutno u teškoj finansijskoj situaciji Burrell je postao prekobrojan.

“U analizi proteklog perioda zaključili smo da nam je pojačanje pod košem neophodno ukoliko želimo nešto napraviti u NLB ligi i domaćem prvenstvu.”, rekao je Admir Bukva, prvi operativac “studenata” za SportSport.ba. “Obzirom da smo u situaciji da moramo kalkulisati sa svim troškovima odlučili smo da to pojačanje dovedemo nauštrb igrača na vanjskim pozicijama koje imamo solidno pokrivene.”

Još na samom početku sezone u Bosni su odlučili dati priliku mladim centrima i otvoriti im prostor za igru. Međutim, žestoki dueli sa najboljim ekipama regiona povredama su opteretili tabor “studenata” i nedostatak širine pod košem uticao je na rezultate.

“Burrell je odradio solidan posao u Bosni. Naravno, moglo je to biti i dosta bolje, ali obzirom da je ovo njegova prva godina u Evropi, mislim da je pred njim obećavajuća karijera. U svakom slučaju, na Burrella više ne računamo i on neće putovati u Železnik.”, zaključio je Bukva.

Burrell je u Bosni odigrao 17 utakmica, te prosječno postizao 9,7 poena uz 2,8 asistencije. Najbolju partiju pružio je u pobjedi Bosne nad Vojvodinom u Novom Sadu kada je ubacio 23 poena uz 6 asistencija. Njegovim odlaskom na veću minutažu u utakmicama sarajevskog kluba mogli bi računati Šehović i Pašalić.
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Sponsored content





Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stanley Burrell / '84god / 190 cm /   Stanley Burrell / '84god / 190 cm / Empty

Na vrh Go down
 
Stanley Burrell / '84god / 190 cm /
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Zlatko Jovanović / '84god. / 181cm/

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Arhiva-
Idi na: