Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 NLB Liga - Aktuelnosti.

Go down 
+10
sale
Silvester071
xxl basket
Alhemicar
risto
R.A.
nerminh74
Admin
fera
Bosnaš
14 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptySat Dec 06, 2008 11:34 am

Split-Partizan 60 : 70



U prvoj utakmici 11. kola NLB lige košarkaški Partizana danas su u Splitu porazili domaći istoimeni tim sa 70:60, te su tako ostali suvereni vladari liderske pozicije na tabeli.


Beograđani su dobro ušli u utakmici i nakon prvih deset minuta igre imali su prednost od 13:10, a Splićani su se, ipak, dobro držali protiv favorizovanog protivnika, pa se na odmor otišlo rezultatom 31:35 za goste.

Možda je i ključ utakmice bila treće četvrtina nako koje je Partizan imao deset poena razlike u svoju korist svoju korist. Do kraja utakmice domaći nisu imali snage za povratak, pa je tim trenera Duška Vujoševića zasluženo slavio.

Najbolji igrač utakmice bio je Novica Veličković sa 24 poena.
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptySat Dec 06, 2008 3:27 pm

Budućnost - Krka 77:67 ocekivana pobjeda domacina uz sjajan nastup naseg Gordića
FMP - Zagreb 81:76 jos jedna ocekivana pobjeda domacina iako je FMP u zadnje vrijeme u manjoj krizi
Zvezda - Zadar 89:79 ocekivana pobjeda zvezde uz dobar ucnak Kikanovica
Olimpija - Hemofarmot 100:109 po meni malo iznenađenje ali desavalo se ovo olimpiji i prije jer cinjanica je da i ne shvataju previse ozbiljno NLB ligu
Vojvodina - Helios 71:57 svaki poraz slovenaca je dobrodosao
Split - Partizan 60:70 ocekivano.......
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptySat Dec 06, 2008 3:31 pm

Trenutna tabela.

1.Partizan 10 / 1
2.Hemofarm 9 / 2
3.Zvezda 9 / 2
4.Budućnost 8 / 3
5.Zadar 7 / 4
6.Cibona (-1) 7 / 3
7.Split 5 / 6
8.Olimpija 4 / 7
9.Bosna (-1) 5 / 5
10.FMP 3 / 8
11.Krka 3 / 8
12.Helios 2 / 9
13.Zagreb 2 / 9
14.Vojvodina 2 / 9
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptySat Dec 06, 2008 3:39 pm

trenutni MVP poredak:

1. Richard Essington Shields (Krka) valorizacija 32
2. Nemanja Gordić (Budućnost) 29
3.Vladan Vukosavljević (Hemofarm) 27
4.Mirza Begić (Olimpija) 27
5.Marko Šutalo (Vojvodina) 26
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptySat Dec 06, 2008 3:43 pm

Po meni je u ovom trenutnom poretku,samo donekle,iznenadjenje Buducnost i to pozitivno iznenadjenje. Basketball

Sto se tice negativnog iznenadjenja,tu je Olimpija. Puno sam vise ocekivao od njih.
Ali ok jos ima dosta da se igra.
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptySat Dec 06, 2008 3:46 pm

Bosnaš (citat):
Po meni je u ovom trenutnom poretku,samo donekle,iznenadjenje Buducnost i to pozitivno iznenadjenje. Basketball

Sto se tice negativnog iznenadjenja,tu je Olimpija. Puno sam vise ocekivao od njih.
Ali ok jos ima dosta da se igra.
kako bi bilo extra kad bi kojim slucajme pobjedili sutra... mogli bi onda ganjati cibose i zadar... al sanse su nam minimalne. iznenađenje su mi Buducnost pozitivno i vojvodina negativno jer nisam mislio da ce oni biti zakovani za dno jer se sjecam da su prije par sezona sjajno odigrali NLB ligu
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptySun Dec 07, 2008 4:14 am

Koliko se vidilo do sada,ovoj nasoj ekipi je realan domet 7 mjesto,cime bih ja licno bio i zadovoljan.

Ali eto,navijacki je da se nadas i necemu boljem Very Happy Very Happy Basketball bounce
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptySun Dec 07, 2008 4:51 am

Admin (citat):
Koliko se vidilo do sada,ovoj nasoj ekipi je realan domet 7 mjesto,cime bih ja licno bio i zadovoljan.

Ali eto,navijacki je da se nadas i necemu boljem Very Happy Very Happy Basketball bounce

tako je nada umire posljednja Very Happy ali realno ne da ce biti tesko nego pre pre tesko. zato se ja nadam samo da ce nasi igraci pokazati veliku borbenost jer to je najvise sto mozemo pruziti
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptySun Dec 07, 2008 7:23 am

Sa "malim" Very Happy zakasnjnjem,ali ok,tada nam nije ni radio forum,tako da evo malo da se podsjetimo kakva je mogucnost spajanja Kosarke i Boksa,kao eventualnog novog sporta "Košboxarka" Laughing Laughing

Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptySun Dec 07, 2008 3:24 pm

11.kolo- Regular Season W L Points Overall Diff

1 KK Partizan 10 1 21 855:767 88

2 KK Hemofarm STADA 9 2 20 921:838 83

3 KK Crvena zvezda 9 2 20 883:837 46

4 KK Cibona 8 3 19 918:828 90

5 KK Budućnost m:tel 8 3 19 892:856 36

6 KK Zadar 7 4 18 952:829 123

7 KK Bosna ASA BH.TEL 5 6 16 849:896 -47

8 KK Split Croatia osigu. 5 6 16 776:828 -52

9 KK Union Olimpija 4 7 15 864:867 -3

10 KK FMP 3 8 14 846:895 -49

11 KK Krka 3 8 14 780:856 -76

12 KK Helios Domžale 2 9 13 779:830 -51

13 KK Zagreb Cro.osi 2 9 13 854:934 -80

14 KK Vojvodina 2 9 13 813:921 -108
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyMon Dec 08, 2008 3:52 am

Admin (citat):
Koliko se vidilo do sada,ovoj nasoj ekipi je realan domet 7 mjesto,cime bih ja licno bio i zadovoljan.

Ali eto,navijacki je da se nadas i necemu boljem Very Happy Very Happy Basketball bounce
isto misli da nam je realni domet 7 mjesto u ovoj konstelaciji, iskreno sam mislio da cemo biti 8, ali eto olimpija pravo losa, a ima imena za F4, mada je to po meni pozitivno iznenadzenje jer nam olaksavaju borbu za 2 BiH mjesto, za buducnost sam znao da ce biti medzu prvih 8 jer imaju ekipu koja dugo igra zajedno, a za pojacanja su doveli ne skupe ali veoma solidne igrace, samo mislim da im fali cvrstine za ulazak u F4
glavni favoriti za F4 su mi Partizan, Cibona, Hemofarm, CZ i Zadar

nadam se da ce nasi dovesti na pola sezone jednog dobrog pleja i jos jednog visokog igraca pa da napadnemo 6 mjesto, tj. da se plasiramo na ULEB kvalifikacije
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyMon Dec 08, 2008 5:25 am

12. Kolo NLB lige



Krka : Bosna ASA BHT Friday, 12.12.2008. 20:00


Partizan : Cibona Sunday, 14.12.2008. 18:45

Helios Domžale : Split CO Saturday, 13.12.2008. 19:00

Hemofarm STADA : Vojvodina Srbijagas Saturday, 13.12.2008. 20:15

Zadar : Union Olimpija Saturday, 13.12.2008. 19:00

Zagreb CO : Crvena zvezda Saturday, 13.12.2008. 18:00

Budućnost m:tel : FMP Saturday, 13.12.2008. 19:15
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyMon Dec 08, 2008 5:35 am

Bosnaš (citat):
12. Kolo NLB lige



Krka : Bosna ASA BHT Friday, 12.12.2008. 20:00


dali ovo znaci prenos na hayatu?
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyMon Dec 08, 2008 5:36 am

nerminh74 (citat):
Bosnaš (citat):
12. Kolo NLB lige



Krka : Bosna ASA BHT Friday, 12.12.2008. 20:00


dali ovo znaci prenos na hayatu?

DA Wink Cool
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyMon Dec 08, 2008 5:40 am

Bosnaš (citat):
nerminh74 (citat):
Bosnaš (citat):
12. Kolo NLB lige



Krka : Bosna ASA BHT Friday, 12.12.2008. 20:00


dali ovo znaci prenos na hayatu?

DA Wink Cool
treba otvoriti rubriku za vjerovali ili ne za ovakve podatke
Na vrh Go down
R.A.




Broj komentara : 3
Registration date : 2008-12-07

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyMon Dec 08, 2008 12:34 pm

nerminh74 (citat):
Bosnaš (citat):
nerminh74 (citat):
Bosnaš (citat):
12. Kolo NLB lige



Krka : Bosna ASA BHT Friday, 12.12.2008. 20:00


dali ovo znaci prenos na hayatu?

DA Wink Cool
treba otvoriti rubriku za vjerovali ili ne za ovakve podatke

Mislim da će biti snimak bar po ovome mada mi nije jasno zašto bi sa onda i igralo u petak

http://www.adriaticbasket.com/tv.php?gameid=78&sez=
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyTue Dec 09, 2008 3:14 am

mislim da Bosna ima nekih 35% sanse da dovede i 3 predstavnika u ABA ligu sljedece godine

ako uzmemo krku pa partizan, onda imamo 7 domacih koje bi aBd sve mogli dobiti, pa onda imamo sanse u gostovanju kod zagreba, splita i fmp-a da uzmemo 2
to daje 16 pobjeda i kada uzmemo u obzir da partizan, cz i hemofarm najvjerovatnije nece nastaviti ovaj pobjednicki niz (teska gostovanja) i ako se malo devranisu fmp i vojvodina, to bi trebalo biti dovoljno da BiH ima najbolji koficijent

ali kao sto rekoh 35% sansi
Na vrh Go down
risto
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 16
Registration date : 2008-12-07

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyTue Dec 09, 2008 3:52 am

nerminh74 (citat):
mislim da Bosna ima nekih 35% sanse da dovede i 3 predstavnika u ABA ligu sljedece godine

ako uzmemo krku pa partizan, onda imamo 7 domacih koje bi aBd sve mogli dobiti, pa onda imamo sanse u gostovanju kod zagreba, splita i fmp-a da uzmemo 2
to daje 16 pobjeda i kada uzmemo u obzir da partizan, cz i hemofarm najvjerovatnije nece nastaviti ovaj pobjednicki niz (teska gostovanja) i ako se malo devranisu fmp i vojvodina, to bi trebalo biti dovoljno da BiH ima najbolji koficijent

ali kao sto rekoh 35% sansi

kako 3 predstavnika?
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyTue Dec 09, 2008 4:18 am

risto (citat):
nerminh74 (citat):
mislim da Bosna ima nekih 35% sanse da dovede i 3 predstavnika u ABA ligu sljedece godine

ako uzmemo krku pa partizan, onda imamo 7 domacih koje bi aBd sve mogli dobiti, pa onda imamo sanse u gostovanju kod zagreba, splita i fmp-a da uzmemo 2
to daje 16 pobjeda i kada uzmemo u obzir da partizan, cz i hemofarm najvjerovatnije nece nastaviti ovaj pobjednicki niz (teska gostovanja) i ako se malo devranisu fmp i vojvodina, to bi trebalo biti dovoljno da BiH ima najbolji koficijent

ali kao sto rekoh 35% sansi

kako 3 predstavnika?
pa ako bi imali najbolji koficijent od svih drzava ucesnica ABA lige (ne racunaj CG jer kod njih je uvjek Buducnost koja ima direktnu pozivnicu) imali bi jos 1 mjesto
to ti je ljepo objasnjeno ovdje
http://adriaticbasket.com/standings_national.php

ali veoooommmaa tesko da mozemo uspjeti
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyTue Dec 09, 2008 5:35 am

E sada,da su odnosi,kao sto nisu Very Happy ,pa da nam u toj borbi za tri predstavnika za slijedecu sezonu pripomognu Igokea i Siroki,recimo sa nekim svojim igracima ,ili cak donacijama Laughing Laughing Laughing ,jer se indirektno,a i direktno,borimo i za njih. bounce

Znam da ovo o uplatama Laughing Laughing ,zvuci kao vid REKETARENJA,ali sta sada,od necega se treba zivjeti bounce Basketball Laughing
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Alhemicar
Pocetnik
Pocetnik
Alhemicar


Broj komentara : 14
Registration date : 2008-12-05

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyTue Dec 09, 2008 1:47 pm

Malo macku teleca glava. affraid
Na vrh Go down
xxl basket
Clan
Clan
xxl basket


Broj komentara : 54
Registration date : 2008-12-10

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyThu Dec 11, 2008 5:12 pm

nermine de mi samo objasni ako ti nije tesko kako bismo sa 6. mjestom isli u uleb cup jer ne znam najbolje kako ide ove sezone sa tim mjestima u evropi
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyFri Dec 12, 2008 5:06 am

xxl basket (citat):
nermine de mi samo objasni ako ti nije tesko kako bismo sa 6. mjestom isli u uleb cup jer ne znam najbolje kako ide ove sezone sa tim mjestima u evropi
jeli ti to mene zezas ili ...?
hajde prepostaviti cu da me ne zezas pa cu objasniti

NLB liga sada daje 2 direktna i 2 kroz kvalifikacije (ustvari samo je jedno direktno, ali drugo ide direktno u 2 krug kvalifikacija) za ULEB kup ili ti nejs sada FIBA Eurocup
e sada, posto medzu prvih 6 mjesta imaju 2 tima koji vec igraju EL (cibona i partizan), samim tim uzimanjem 6 mjesta objebjedili bi kvalifikacije za Eurocup, a te kvalifikacije nisu preteske jer su ih komotno prosli i CZ i FMP i Buducnost (pa dobro oni su izbacili galatasaray)

trenutno situacija nam ne ide na ruku posto nasi direktni protivnici hemofarm (9/2 pobjede/porazi), CZ (9/2), Buducnost (8/3) i zadar (7/4) imaju veoma dobar skor, a mi 5/6
ako zelimo pokusati napasti ULEB mjesto MORAMO dobiti krku i partizan zatim dobiti sve domace sljedece godine i dobiti barem 2 od gostovanja kod zagreba, splita i FMP-a i cekati nekoga da padne negdje da bi ga dostigli
trenutno najgore izgleda Zadar koji pored toga sto je izgledalo da ima mocnu momcad pokazuje da nema tu cvrstinu i da je veoma moguce da na svim iole tezim gostovanjima izgubi sve utakmice, ali opet on se bori ocajnicki za F4 jer im je potreban da bi preuzeli EL ugovor od cibone, a mozda buducnost ako proda gordica zezne koju tekmu

kako god sto bi nas narod rekao tesko sceri da te uzme hadzija, ali neka sansa postoji
Na vrh Go down
xxl basket
Clan
Clan
xxl basket


Broj komentara : 54
Registration date : 2008-12-10

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyFri Dec 12, 2008 10:29 am

hvala nermine,ja sam mislio da pobjednik ide direktno u euroligu i da jos nekoliko timova ide u uleb a i cuo sam da ce uskoro mozda biti za euroligu kvalifikacije slicno kao u fudbalu ono prvak drzave da ide u kvalifikacije pa ako prodje ne znam jel nakon ove sezone ili za 2 ili je mozda jos uvijek u planu da se prihvati taj sistem
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. EmptyFri Dec 12, 2008 11:06 am

xxl basket (citat):
hvala nermine,ja sam mislio da pobjednik ide direktno u euroligu i da jos nekoliko timova ide u uleb a i cuo sam da ce uskoro mozda biti za euroligu kvalifikacije slicno kao u fudbalu ono prvak drzave da ide u kvalifikacije pa ako prodje ne znam jel nakon ove sezone ili za 2 ili je mozda jos uvijek u planu da se prihvati taj sistem
to je pariski prjedlog uleb-ove skupstine, tj. da se euroliga prosiri na 30 klubova s tim da bi 22 kluba ulazila kroz dosadasnji sistem, a da za ostalih 8 mjesta bigraju kvalifikacije 24 tima koji bi bili prvaci svojih drzava (ukljucujuci bih i prvaka nlb ukoliko nije vec EL onda sljedeci najbolji), ovo je na principu lige prvaka u fudbalu
protiv njega ima prjedlog udruzenja klubova EL koji bi zeljeli davati licence i to licencu "A" za stalno nastupanje u EL dok zadovoljavaju uslove od budjeta od 15 mil.€, do sala od 10 000 gledalaca (klubovi tipa pao, cska, ...), pa "B" licence za klubove srednje klase od 3 god tipa partizan i licence "C" za jednogodisnje ugovore tipa pobjednika uleb-a ili nba sistem

uskoro ce skupstina i za promjenu na pariski prjedlog je potrebna vecina od 75%, posto je za promjenu acb spanska liga, rusija i sve manje zemlje, a protiv francuska italija, njemacka i jos neke zemlje ostaje da vidi hoceli uspjeti

a trenutno u EL idu timovi iz srbije, hrvatske i sloveniji na bazi bodovanja kroz nlb, domacu ligu i kup i dobijaju trogodisnje ugovore, ranije je to pravilo vrjedilo samo za slo i hr., a iz srbije je isao prvak, ali to je od prosle godine promjenjeno i za srbiju
prevedeno za sloveniju je to olimpija, za srbiju bar za koju godinu partizan dok se za hrvatsku trenutno odvija velika bitka izmedzu zadra i trenutno vodece cibone
Na vrh Go down
Sponsored content





NLB Liga - Aktuelnosti. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NLB Liga - Aktuelnosti.   NLB Liga - Aktuelnosti. Empty

Na vrh Go down
 
NLB Liga - Aktuelnosti.
Na vrh 
Stranica 1/6Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Liga 13- /prva liga BIH/
» Liga 12 2009-10
» Liga Prvaka-Fudbal

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Utakmice k.k Bosna u NLB Ligi-
Idi na: