Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 O svemu...

Go down 
+7
nerminh74
Admin
sale
suad
lolo
fera
Bosnaš
11 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
sale
Clan
Clan
sale


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-12-06

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptyFri Dec 26, 2008 7:01 am

Alhemicar (citat):
Mozeli mi neko pomoci gdje da kupim duks ili deblju majicu u nasim bojama bez ikakvih natpisa Basketball .(mozda ovi sa fks info)
vjerovatno znas da ima u udruzenju HORDI u skenderiji ali ima natpis na svakoj ili makar neki slogan(MI NIKAD ODUSTATI NECEMO), ili znak(HZSA,ULTRAJVOSA,JEDAN GRAD JEDAN KLUB ITD.) ali samo boje nema.ALI SU PREJAKE.
Na vrh Go down
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptyFri Dec 26, 2008 11:51 am

[quote="sale"][quote="Alhemicar"]Mozeli mi neko pomoci gdje da kupim duks ili deblju majicu u nasim bojama bez ikakvih natpisa Basketball .(mozda ovi sa fks info)[/quote]vjerovatno znas da ima u udruzenju HORDI u skenderiji ali ima natpis na svakoj ili makar neki slogan(MI NIKAD ODUSTATI NECEMO), ili znak(HZSA,ULTRAJVOSA,JEDAN GRAD JEDAN KLUB ITD.) ali samo boje nema.ALI SU PREJAKE.[/quote]

Ima li igdje kupiti nesto slicno sa znakovima Bosne,majice kacketi i slicno,nesto slicno onome sto je nekada bilo
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
sale
Clan
Clan
sale


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-12-06

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptyFri Dec 26, 2008 11:55 am

Sanjo (citat):
sale (citat):
Alhemicar (citat):
Mozeli mi neko pomoci gdje da kupim duks ili deblju majicu u nasim bojama bez ikakvih natpisa Basketball .(mozda ovi sa fks info)
vjerovatno znas da ima u udruzenju HORDI u skenderiji ali ima natpis na svakoj ili makar neki slogan(MI NIKAD ODUSTATI NECEMO), ili znak(HZSA,ULTRAJVOSA,JEDAN GRAD JEDAN KLUB ITD.) ali samo boje nema.ALI SU PREJAKE.

Ima li igdje kupiti nesto slicno sa znakovima Bosne,majice kacketi i slicno,nesto slicno onome sto je nekada bilo
koliko ja znam NE
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptyTue Jan 06, 2009 6:02 pm

Umalo linc Izraelskih igraca www.sportsport.ba

Utakmica 5. kola košarkaškog Eurocupa između turskog Turk Telekoma i izraelskog Bnei Hasharona nije odigrana zbog velikog protesta turskih navijača.

Izraelski napad na Gazu izazvao je zgražanje u cijelom svjetu. Samo je bilo pitanje vremena kada će izraelski klubovi koji nastupaju u evropskim takmičenjima osjetiti posljedice ovih napada .

U okviru 5. kola košarkaškog Eurocupa u Turskoj je trebala biti odigrana utakmica između domaćina, Turk Telekoma i gostiju iz Izraela, Bnei Hasharona.

Međutim, utakmica je završena prije nego što je i počela. Vatreni navijači Turk Telekoma iskalili su svoje nezadovoljstvo zbog brutalnog napada Izraela na Gazu, na košarkašima Bnei Hasharona.

Naime, na zagrijavanju prije početka utakmice navijači turskog kluba su gađali gostujuće košarkaše raznim predmetima tako da su gosti iz Izraela bili primorani pod policijskom pratnjom napustiti teren prije početka utakmice. Turski navijači su uzvikivali "Bog je veliki" i "Izrael je ubica" i šakama prijetili gostujućim igračima.

Navijači su i prije početka utakmice ispred dvorane Ataturk oštro protestovali i pri tome palili izraelske zastave. Po svemu sudeći ovo nije jedini napad koji će u budućnosti doživljavati izraelski klubovi, a poznavajući izraelske klubove postoji velika mogućnost da u bliskoj budućnosti odgode svoje gostujuće utakmice.
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptySun Mar 22, 2009 6:21 pm

Neobično šumsko biće snimljeno u Peruu
22.03.2009.

Dvoje hodočasnika slučajno su prošle godine snimili kamerom neobično biće u šumi, dok su se kretali ka selu Santa Rosa de Kvives u Peruu, prenele su svetski mediji.

Šumsko stvorenje, koje izgleda kao vanzemaljac, na trenutak se pojavljuje iza jednog od hodočasnika, prolazeći iza njega. Stručnjak za NLO Entoni Čoj je nakon prvog pregleda snimka potvrdio da nije reč o animaciji.
Dok neki smatraju da je u pitanju zmija, drugi navode da se na video snimku jasno vidi da je u pitanju "zeleni čovečuljak" koji korača, a neki ističu da je ovo siguran dokaz prisustva vanzemaljaca.






Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptyMon Mar 23, 2009 7:46 am

ja budala nisu svemirci zeleni nego metalik roze i debeli.........
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptyTue Mar 24, 2009 5:10 pm

Znaci,ovo se mora pogledati Laughing affraid Laughing cheers lol! baklja afro Razz Laughing



Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptyWed Mar 25, 2009 5:10 am

Admin (citat):
Znaci,ovo se mora pogledati Laughing affraid Laughing cheers lol! baklja afro Razz Laughing



hahah prejako majke mi Very Happy ludi grci!!!! baklja baklja kos
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptyFri May 15, 2009 5:53 pm

Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptyMon May 25, 2009 5:21 am

sreca pa ima tvrdu glavu Very Happy
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptySat Jun 06, 2009 4:05 pm

@fera,sretan rodjendan baklja lol! bravoooo

Naravno,ako si unjeo pravi datum prilikom registracije lol!
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptySat Jun 06, 2009 7:11 pm

i od mene sretan rodjendan
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptySun Jun 07, 2009 9:59 am

Sretan rodjendan, sve najbolje Smile
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptySun Jun 07, 2009 10:21 am

zlatan (citat):
Sretan rodjendan, sve najbolje Smile

baklja bravoooo
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 EmptySun Jun 07, 2009 11:09 am

hvala momci.
Na vrh Go down
Sponsored content





O svemu... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
O svemu...
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Svaštara-
Idi na: