Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 Gdje su i sta rade?

Go down 
5 posters
AutorPoruka
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Gdje su i sta rade? Empty
KomentarNaslov komentara: Gdje su i sta rade?   Gdje su i sta rade? EmptyThu Jan 29, 2009 4:42 pm

Gdje su i sta rade bivsi igraci bosne ? neki su uspijeli nekima se izgubio svaki trag... nikada nisam saznao sta je sa Nickom Wiliamsom a mnei se cinio kao dobar igrac.
Na vrh Go down
Melo15
Forumas
Forumas
Melo15


Broj komentara : 99
Registration date : 2008-12-06

Gdje su i sta rade? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje su i sta rade?   Gdje su i sta rade? EmptyFri Jan 30, 2009 1:12 am

razvaljuje u nekoj belgiskoj ligi ja mislim Very Happy
Na vrh Go down
Gospodin Čovjek
Forumas
Forumas
Gospodin Čovjek


Broj komentara : 119
Registration date : 2008-12-07

Gdje su i sta rade? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje su i sta rade?   Gdje su i sta rade? EmptyFri Jan 30, 2009 9:04 am

Nick Williams igra u Mađarskoj :

Atomeromu SE Paks 14 utakmica 30.1min 14.1 poena 2.4 ass
Na vrh Go down
Gospodin Čovjek
Forumas
Forumas
Gospodin Čovjek


Broj komentara : 119
Registration date : 2008-12-07

Gdje su i sta rade? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje su i sta rade?   Gdje su i sta rade? EmptySat Jan 31, 2009 5:19 am

evo ja znam jos:

Dewayne Jefferson- Chalon
Gilbert - Leon(druga španjolska)
David Jackson - Eiff.Towers
Rodgers - Lahti-Finska
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Gdje su i sta rade? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje su i sta rade?   Gdje su i sta rade? EmptyWed Feb 18, 2009 4:08 am

Kenan Bajramovic ostao bez kluba Exclamation




Naš košarkaški reprezentativac, Kenan Bajramović, zajedno sa svim stranim igračima ukrajinskog košarkaškog kluba BC Kijev, danas je od strane kluba obavješten da može potražiti novu sredinu.

Globalna financijska kriza uzela je danak i u ukrajinskoj košarci. Nakon poraza u ukrajinskom kupu od Azovmasha, uprava BC Kijeva odlučila se napraviti veliku čistku u klubu.

Tako su svi strani košarkaši, uključujući i našeg reprezentativca Kenana Bajramovića obavješteni da klub više ne računa na njihove usluge. Pored Kenana Bajramovića klub više ne računa na Scoonie Penna, Gorana Jeretina, Clay Tuckera, Jovu Stanojeviča i Brent Wrighta, te na trenera Sašu Obradovića. Na zvaničnoj stranici Kijeva stoji da će u narednom susretu nastupiti sastav: Artur Drozdov, Manuchar Markoyshvyly, Oleg Saltovets, Maxim Pustozvonov, Vyacheslav Kravtsov, Denis Lukashov, Alexander Lipovnji, Ruslan Otverchenko, Roman Dmitrenko, Alexander Tishchenko, Dmitry Marchenko i Anatoly Chelovan.



Ima li sanse da Mi ovdje uletimo u razgovor sa Bajramovicem
sa Kenom bi imali paklenu ekipu,i nevjerovatan duo pod kosem Bajramovic-Ovcina,da se najezis
Laughing
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

Gdje su i sta rade? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje su i sta rade?   Gdje su i sta rade? EmptyWed Feb 18, 2009 11:37 am

Ma ne vjerujem da bi Bajramovic mogao zavrsiti kod nas
jedino da dodje do kraja sezone...mada ni to nebi bilo lose Basketball
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Gdje su i sta rade? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje su i sta rade?   Gdje su i sta rade? EmptyWed Feb 25, 2009 3:28 pm

Tema:- Gdje su,i sta rade?

Malo o nasem bivsem igrasu Sinisi Kovacevicu Shocked Laughing


Prijateljska utakmica između košarkaša Vojvodine i Igokee Partizan prekinuta je u 20. minutu pri rezultatu 47:38 za tim iz Srbije.

Nešto manje od 30 sekundi prije kraja prvog poluvremena Siniša Kovačević protestovao je kod sudija, jer je smatrao da nije napravio faul, a na njega je tada «skočio» trener Vojvodine, Vlada Đurović.


Isfrustrirano se derao na Kovačevića, a zbog toga je šef stručnog štaba Ikokee, Dragan Bajić odlučio ekipu izvesti sa terena, te ne nastaviti ovaj susret igran u Novom Sadu.

U bh. klubu kažu kako su sudije cijelih 20 minuta susreta bile na strani Vojvodine, a što, smatraju, dokazuje jer su Igokea Partizanu dok susret nije prekinut dosudili jednu namjernu i dvije tehničke greške.
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Gdje su i sta rade? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje su i sta rade?   Gdje su i sta rade? EmptyMon Mar 09, 2009 5:13 pm

Kenan Bajramovic.


Bajramović se danas prisjeća kako je došlo do toga da je u Kijevu proveo samo prvi dio sezone.
Dugovali su nam plaću za tri mjeseca i poslije Kupa, kad smo izgubili od Azovmaša, mi igrači smo se dogovorili da u ponedjeljak ne treniramo. Uprava kluba nakon toga zakazala je sastanak, a onda je došao direktor koji nam je rekao: ‘Naš predsjednik je doživio bankrot i vi ste slobodni igrači’. Predsjednik kluba je glavni za plin i sva ta plinska kriza, mislim, da se odrazilo na stanje u klubu

Bajramović iz Ukrajine preselio u Tursku

Po otkazu u Kijevu bh. reprezentativcu javili su se brojni klubovi, a među njima bila je i zagrebačka Cibona.

Menadžer mi je nešto tu temu nabacio, ali ta opcija je izgleda bila propala”, dodaje Bajramović kojemu ne bi bilo krivo da je došao u Zagreb.

“Kako da ne, pa Euroliga je stvarno vrh što se tiče košarke u Europi. Ima sistem i vrlo ju je lako za igrati. A Cibona je klub koji igra Euroligu što bi mi odgovaralo. Uz to, bio bih blizu i kući.”


Umjesto Euroligu Bajramoviću je ostao Eurokup, no ni tu nije mogao igrati jer ga je Turk Telekom kasno registrirao.
Kasno sam potpisao ugovor, jer su dugo trajali pregovori oko cijene, uvjeta i zbog toga smo kasno završili sve to.”
Zbog toga nije igrao u Zadru nedavno, iako je doputovao s ekipom, a zbog poraza od hrvatskog prvaka za njegovu momčad europska sezona je gotova.

Zadra je teško dobiti doma, ali mislim da smo imali šansu za dobiti. Prvo poluvrijeme je Zadar šutirao osam od 11 za tri poena. To je teško braniti. Bilo mi je žao što nisam mogao pomoći.”

Bajramovićevom Turk Telekomu ostaje tako tursko prvenstvo u kojemu su treći iza Efes Pilsena i Galatasaraya, ali ispred Fenerbahčea.

Cilj je da zauzmemo drugo mjesto u prvenstvu. Da zauzmemo što bolju poziciju i tako dobijemo prednost domaćeg terena. Efes Pilsen je na vrhu i do kraja ih nitko ne može stići.”
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Sponsored content





Gdje su i sta rade? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje su i sta rade?   Gdje su i sta rade? Empty

Na vrh Go down
 
Gdje su i sta rade?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Sve o klubu i takmicenja u kojima ucestvuje Bosna :: k.k Bosna-
Idi na: