Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 Uprava,trener,pomocnici...

Go down 
+4
samo naprijed
mirzza
fera
Bosnaš
8 posters
AutorPoruka
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Uprava,trener,pomocnici... Empty
KomentarNaslov komentara: Uprava,trener,pomocnici...   Uprava,trener,pomocnici... EmptyFri Dec 05, 2008 6:43 pm

Komentari,razmisljanja,kritike ,sugestije..o upravi ,treneru,pomocnicima...
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Uprava,trener,pomocnici... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uprava,trener,pomocnici...   Uprava,trener,pomocnici... EmptySat Dec 06, 2008 3:32 am

Bosnaš (citat):
Komentari,razmisljanja,kritike ,sugestije..o upravi ,treneru,pomocnicima...

mislim da je Vlada vrhunski trener i najbolji poslijeratni nas trener i nadam se da ce ako duze ostane postati legenda bosne kao pesic i tanjevic
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Uprava,trener,pomocnici... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uprava,trener,pomocnici...   Uprava,trener,pomocnici... EmptySat Dec 06, 2008 9:51 am

Neki dan sam gledao interviju sa Vladom na ntv Hayat.
Covjek je bas pozitiva,par izjava me pravo pozitivno iznenadilo.

Izjava da mu je cast biti dio kolektiva kakav je Bosna,i da je ponosan sto je dio tog brenda,i vidilo se da bas to i misli,da nije obicni supljak.

Izmdju redova se dalo zakljuciti da je na "proputovanju" kroz nas klub,i sam je izjavio da mu je zelja da bude trener negdje u Spaniji,ili bilo gdje u velikim evropskim igama.

I tako,kroz cijelu pricu se dalo naslutiti da je covjek tu,da ce dati sve od sebe,ali da tezi da nastavi dalje ,sto je razumljivo.

Kad bi se uspjeo potpisati neki dugogodisnji ugovor sa njim.... Very Happy ,mada je ocigledno da to nije dio njegovih zelja i ocekivanja.

Uprava,trener,pomocnici... Vladavukoicicheadcoach1ji0


Bosnaš: komentar modifikovan dana: Sat Dec 06, 2008 10:32 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Uprava,trener,pomocnici... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uprava,trener,pomocnici...   Uprava,trener,pomocnici... EmptySat Dec 06, 2008 10:24 am

Bosnaš (citat):
Neki dan sam gledao interviju sa Vladom na ntv Hayat.
Covjek je bas pozitiva,par izjava me pravo pozitivno iznenadilo.

Izjava da mu je cast biti dio kolektiva kakav je Bosna,i da je ponosan sto je dio tog brenda,i vidilo se da bas to i misli,da nije obicni supljak.

Izmdju redova se dalo zakljuciti da je na "proputovanju" kroz nas klub,i sam je izjavio da mu je zelja da bude trener negdje u Spaniji,ili bilo gdje u velikim evropskim igama.

I tako,kroz cijelu pricu se dalo naslutiti da je covjek tu,da ce dati sve od sebe,ali da tezi da nastavi dalje ,sto je razumljivo.

Kad bi se uspjeo potpisati neki dugogodisnji ugovor sa njim.... Very Happy ,mada je ocigledno da to nije dio njegovih zelja i ocekivanja.

da je bar na dvije sezone jer premalo je jedna sezona da se nesto ozbiljno napravi
Na vrh Go down
mirzza
Pocetnik
Pocetnik
mirzza


Broj komentara : 14
Registration date : 2008-12-07

Uprava,trener,pomocnici... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uprava,trener,pomocnici...   Uprava,trener,pomocnici... EmptySun Dec 07, 2008 8:33 am

najbolji poslijeratni trener kk bosne, napokon su u upravi skontali da nismo toliko bogati da placamo jeftine trenere,

zdovc prosle godine pa vlada ove, valjda im je doslo iz guzice u glavu
Na vrh Go down
http://www.sobe.ba
samo naprijed




Broj komentara : 3
Registration date : 2008-12-06

Uprava,trener,pomocnici... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uprava,trener,pomocnici...   Uprava,trener,pomocnici... EmptyMon Dec 08, 2008 8:46 am

Nikoga nije nemoguce zadrzati ako se postave jasni ciljevi i prakticno se i pokazu na djelu. Vlada je bar po meni trener koji voli sistemski da radi i da od klubova koji imaju prosjecne rezultate napravi jake kolektive. Ako uprava kaze da im je cilj sljedece sezone vrh NLB-a, ULEB ali ne samo kao prolazna stanica, na kraju krajeva zasto ne i uspjesne kvalifikacije u Euroligu pa u skladu sa svojim mogucnostima i Vladinim znanjem dovedu igrace koje bi on izabrao mislim da bi i za njega to bio izazov. Svaki igrac i svaki trener voli krcate dvorane i prije svega rezultate. Trenersko ime se stice osvojenim titulama protiv jakih ekipa. Napraviti od KK Bosna opet brand izazov je za svakog trenera ali bi trebao da bude izazov i za upravu.
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Uprava,trener,pomocnici... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uprava,trener,pomocnici...   Uprava,trener,pomocnici... EmptyMon Dec 08, 2008 9:33 am

Slazem se sa tobom @samo naprijed.
Narocito ako se uzme u obzir cinjenica da ce budjet Bosne od slijedece godine biti jaci za dodatnih 500.000KM.
E sada,sve zavisi koliko ljudi u upravi budu imali zdravu viziju,dobar poslovni osjecaj,prave procjene prilikom transfera....itd.

Jer dodatna injekcija od 500.000KM nije mala stvar,samo da se dobro iskoristi bounce
Na vrh Go down
bosnas_
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 17
Registration date : 2008-12-05

Uprava,trener,pomocnici... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uprava,trener,pomocnici...   Uprava,trener,pomocnici... EmptyThu Dec 11, 2008 3:20 pm

ja bi volio da Vlada bude Bosnin Vujosevic,i da vodi Bosnu dugo dugo! ali znam da to nije realno,jer on je trener za mnogo jace klubove! U svakom slucaju treba produziti s njim ugovor na sto je vise moguce!
Naredne god kad dobijemo 500 000 od kantona,treba uloziti u 2-3 vrhunska pojacanja,i prosetati se u zavrsnim kolima NLB ligom,kao i nasoom domacom ligom i furiozno osvojiti prvenstvo!
Sada je sve do uprave,neka covjeku obezbjedi trazena pojacanja,i sigurno ce napraviti extra rezultate!
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Uprava,trener,pomocnici... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uprava,trener,pomocnici...   Uprava,trener,pomocnici... EmptyThu Dec 11, 2008 3:47 pm

Mozda nije bas direktno vezano za nas klub,ali eto na neki nacin indirektno i jeste,ako znamo koliko je bitna karika u cijeloj ovoj prici oko kluba Nihad Imamovic.


"...Žiri Nezavisne agencije iz Zenice za izbor najmenadžera BiH, jugoistočne i srednje Evrope i Evropsko udruženje menadžera odlučio je da priznanja super šampioni biznisa, najmenadžeri i privredne ličnosti za 2008. godinu dobiju Nihad Imamović, predsjednik Uprave ASA holdinga, predsjednik Asocijacije poslodavaca BiH i predsjednik Košarkaškog saveza BiH, te Predrag Ćulibrk, generalni direktor kompanije M:tel Banja Luka i Branislava Milekić, generalna direktorica Elektroprivrede RS-a...."
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
lolo




Broj komentara : 9
Registration date : 2008-12-05

Uprava,trener,pomocnici... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uprava,trener,pomocnici...   Uprava,trener,pomocnici... EmptyFri Jan 02, 2009 11:12 am

uprava napolje
Na vrh Go down
Ikonic




Broj komentara : 4
Registration date : 2009-05-19

Uprava,trener,pomocnici... Empty
KomentarNaslov komentara: Vlada   Uprava,trener,pomocnici... EmptyTue May 19, 2009 9:39 am

Bosnaš (citat):
Komentari,razmisljanja,kritike ,sugestije..o upravi ,treneru,pomocnicima...

Mislim da je Vlada vrhunski trener,i da ga uprava Bosne treba zadrzati i sljedecu sezonu..
Na vrh Go down
http://lebron.23.blogger.ba
Sponsored content





Uprava,trener,pomocnici... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uprava,trener,pomocnici...   Uprava,trener,pomocnici... Empty

Na vrh Go down
 
Uprava,trener,pomocnici...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Igraci i uprava-
Idi na: