Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 H.K.K Siroki Eronet

Go down 
+2
Sanjo
Admin
6 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

H.K.K Siroki Eronet - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H.K.K Siroki Eronet   H.K.K Siroki Eronet - Page 2 EmptySat May 30, 2009 3:43 pm

Cestitka i na pobjedi i na tituli.

Nadam se vasoj dobroj sezoni u NLB LIGI kos
Na vrh Go down
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

H.K.K Siroki Eronet - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H.K.K Siroki Eronet   H.K.K Siroki Eronet - Page 2 EmptySat May 30, 2009 4:14 pm

cestitke na tituli,da mi je neko prije mjesec -dva rekao da ce siroki biti prvak rekao bih mu da se sali
Ali posliej ove dvije finalne utakmice skroz zasluzena titula.
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
Gospodin Čovjek
Forumas
Forumas
Gospodin Čovjek


Broj komentara : 119
Registration date : 2008-12-07

H.K.K Siroki Eronet - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H.K.K Siroki Eronet   H.K.K Siroki Eronet - Page 2 EmptySat May 30, 2009 4:46 pm

HVALA...

dobro smo odigrali,iako me Bosna "iznenadila" bolje su igrali jedno vrijeme i ja sam mislio da ce prelomiti susret i da je gotovo..sve im je ulazilo, i mogu reci,kljucni moment,kad su pali je kad su se poceli međusobno prepucavat i jedan na drugog galamit..vecinom ovi stariji na Šehovića, a nijedan mu vode dodat nemoze sto se tice igre i svega....

opet su počele kasnije neke silom trice i kad ste ih fulali počeli ste opadat..

a naši su opet pokazali mali više u ovoj,a pogotovo u onoj prvoj utakmici..mislim da ste vi u prvoj punooo izgubili...

Basketball Basketball
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

H.K.K Siroki Eronet - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H.K.K Siroki Eronet   H.K.K Siroki Eronet - Page 2 EmptySat Jun 06, 2009 4:36 pm

Suton: Zadržali bi sve igrače da možemo

Proslava novog naslova prvaka Bosne i Hercegovine, za ljude iz Uprave Široki Eroneta, trajala je tek jedan dan. Već početak novog radnog tjedna donio je za Širokobriježane brige oko slaganja momčadi za iduću sezonu, a prioritet je bio svakako naći novog trenera ili zadržati Hrvoja Vlašića koji je, uz pomoć Ivana Velića, doveo Široki do šeste titule prvaka Bosne i Hercegovine.

- Naš prvi zadatak je bio obaviti razgovor s trenerom Vlašićem i pokušati ga privoljeti na ostanak u Širokom za narednu sezonu. S Vlašićevim radom smo apsolutno zadovoljni, a uvjereni smo da i Vlašić ne bi ima ništa protiv ostati. Svaki dan očekujemo da se to pozitivno riješi i vjerujem da ćemo do kraja tjedna dobiti pozitivan odgovor, kazao je za predsjednik Široki Eroneta Ante Sutona u gostovanju na državnoj televiziji, prenosi Dnevni list.
Image

Osim Vlašića, Suton i ljudi koji vode ovaj uspješni klub željeli bi zadržati što više igrača koji su prošlu subotu pobijedili Bosnu i donijeli Širokobriježanima još jedan trofej državnog prvaka. Ono što je sigurno ostaju Siriščević, Špralja, Mileković i Naletilić koji su pod ugovorom, a njima će se u sljedećoj sezoni pridodati talentirani juniori Bubalo, Bilinovac i Planinić koji su igrali prvi dio sezone, dok se u drugom dijelu Široki okrenuo iskusnijim igračima.

- Mi smo već ove sezone davali priliku izdancima naše škole košarke, a u sljedećoj ti mladi momci trebali bi dobiti još veću ulogu. Mi bi, naravno, zadržali svih 12 igrača koji su u subotu pobijedili Bosnu, ali svjesni smo da će biti teško. Neki od njih, poput Ivana Grgata, prezadovoljni su onim što su iskusili u Širokom u ovo kratko vrijeme, pa će i to biti jedan od argumenata u našim pregovorima s njima, dodaje Suton.

Jedni od onih koji je na listi želja za iduću sezonu su dvojica Amerikanaca Chester Mason i Charles Thomas, a pogotovo Mason koji je briljirao protiv Bosne, no njih će skoro nemoguće biti zadržati, jer se ne sjećamo kada je jedan Amerikanac odigrao odličnu sezonu za Široki, a onda ostao i iduće.

- U kratkom razgovoru Mason nam je kazao kako ne bi imao ništa protiv da ostane u Širokom. Međutim, poznato je da Amerikanci često dolaze u male klubove, kakav je uostalom i Široki, da bi dobro odigrali i onda se prodali za bolji ugovor u sljedećoj. Mason je u ovih nekoliko utakmica polufinala i finala pokazao svoju klasu, pa je vjerojatno na sebe privukao veliki interes. Nažalost, Široki kao i drugi naši klubovi, teško se mogu nositi s ponudama velikih klubova, istaknuo je predsjednik Širokog Ante Suton.
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

H.K.K Siroki Eronet - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H.K.K Siroki Eronet   H.K.K Siroki Eronet - Page 2 EmptyTue Jun 16, 2009 10:50 am

Ivan Grgat i Jure Ružić ostaju u Širokom



Iskusni hrvatski košarkaši blizu su ostanka u Širokom Brijegu još jednu sezonu, Zadranin Hrvoje Vlašić potpisao produženje



Široki Eronet i Hrvoje Vlašić još poodavno su postigli sporazumni dogovor po kojem će prošlosezonsku uspješnu suradnju nastaviti i idućoj, a ovih dana dogovor je postao i služben, budući da je zadarski stručnjak potpisao novi ugovor.

Ostankom trenera u Širokom se sada mogu posvetiti slaganju igračkog kostura kakav će biti u idućoj sezoni, a i na tom planu za navijače stižu dobre vijesti. Dvojica od njihove željene četvorke (Chester Mason, Hrvoje Puljko, Ivan Grgat, Jurica Ružić) na korak su od potpisa novog ugovora.

Radi se o najiskusnijim od njih, Grgatu i Ružiću, pa će ukoliko ne bude nepredviđenih stvari Široki već puno prije početka iduće sezone imati opipljiv izgled momčadi koja će igrati NLB ligu.
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

H.K.K Siroki Eronet - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H.K.K Siroki Eronet   H.K.K Siroki Eronet - Page 2 EmptyMon Jun 22, 2009 2:58 am

MASON: "POKUŠAĆU IZBORITI MJESTO U NBA"


Nakon što je oduševio navijače Širokog Eroneta i vodio svoj tim do ovogodišnje titule prvaka, Chet Mason vratio se u svoj Cleveland noseći titulu MVP-a finala i srce puno utisaka iz Bosne i Hercegovine. Lokalni Cleveland.com objavio je razgovor sa herojem bosanskohercegovačkog košarkaškog finala.

«Bila je to najveća pobjeda u mom životu.», rekao je Mason za američki portal. «Ništa se ne može porediti sa NBA, ali to je kao da osvojite NBA prsten u Bosni i Hercegovini.»

Mason je u finalu ubacio 21 poen i uhvatio 10 skokova i po okončanju sezone obilježen je kao prva želja uprave kluba sa Pecare. U Širokom je još i prije nego što su se strasti zbog osvojene titule smirile nagčašeno kako je to igrač kojeg žele zadržati. Međutim, Mason ima nešto drugačije planove. Amerikanac se želi priključiti NBA timovima i igrati Ljetnu ligu u Las Vegasu.

Ne bi to bio prvi put da ljubimac širokobriješke publike okuša sreću sa NBA timovima. U 2007. Godini bio je u kampu Cavsa, a nakon toga imao je odličnu godinu sa Anaheimom, ali i našim Širokim.

«Imao sam sjajnu sezonu. U D-League sam igrao vrlo dobro, a onda sam otišao u Evropu i igrao vro, vrlo dobro.», tvrdi Mason. «Mislim da sam podigao reputaciju i da su mi se šanse da ove godine uspijem popravile.»

U svom snu da uđe u NBA, Mason je uzore tražio u Jawadu Williamsu koji je također igra u Anaheimu, a ove godine se priključio Cavsima i Jamariu Moonu bivšem saigraču koji sada igra u Torontu.

«Nisu to samo momci koje vidite na televiziji i mislite kako je super što su uspjeli», kaže Mason. «To su momci koje poznajem.», čvrst je Mason u svojim uvjerenjima da može igrati u NBA. «To je najveći san. Kada sam prvi put uzeo košarkašku loptu u ruke, želio sam igrati u NBA. Od tada, nije se ništa promijenilo.»

Ipak, Mason je realan i razgovoru za američki portal završava rečenicom koja će obradovati navijače Širokog. «Imam ženu i dvoje djece. Oni su mi na prvom mjestu i dok god se mogu brinuti o njima i obezbijediti im dobar život, igraću bilo gdje.»

Pošaljite tekst
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

H.K.K Siroki Eronet - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H.K.K Siroki Eronet   H.K.K Siroki Eronet - Page 2 EmptyWed Jun 24, 2009 3:56 am

Trojica Sirokobrijezana u dresu Hrvatske reprezentacije



Boris Kurtović, selektor košarkaške hrvatske reprezentacije do 19 godina (U 19) odredio je 12 igrača na koje računa za predstojeće Svjetsko prvenstvo koje će se od 2. do 12. jula održati na Novom Zelandu.

Među 12 igrača su čak tri košarkaša iz Širokog. To je znak da se na «Pecari» izuzetno dobro radi sa mladim naraštajem, koji, opet, nema nikakve dileme koju reprezentaciju odabrati odnosno čiji dres obući.

Na spisku su: Nikola Došen (Šibenik), Toni Prostran (Zadar), Josip Bilinovac, Domagoj Bubalo, Darko Planinić (Široki Eronet), Dino Butorac (Cedevita), Ivan Batur (Zadar), Luka Babić (Split CO), Šime Olivari (Zadar), Tomislav Zubčić (Cibona), Mario Delaš i Leon Radošević (Cibona).

Kurtović odlično poznaje prilike u Širokom Brijegu s obzirom da je jedno vrijeme (2005. godine) bio šef stručnog štaba kada je Široki nastupao u NLB ligi.
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Sponsored content





H.K.K Siroki Eronet - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H.K.K Siroki Eronet   H.K.K Siroki Eronet - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
H.K.K Siroki Eronet
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Široki Eronet-Bosna ASA BHT / utorak /,31.03.2009
» KK Bosna ASA BH Telecom - KK Široki Eronet / Subota 25.04.09. 19:00h
» kk.Bosna ASA BHT-k.k Siroki Eronet ( borba za prvaka BiH )

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Kosarka mimo Bosne... :: BH Košarka-
Idi na: