Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 KK Borac Nektar - KK Bosna ASA BH Telecom / Subota 11.04.09. 20:00h

Go down 
+4
Admin
Racbo_Ktarne
Melo15
Bosnaš
8 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
sale
Clan
Clan
sale


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-12-06

KK Borac Nektar - KK Bosna ASA BH Telecom / Subota 11.04.09. 20:00h - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KK Borac Nektar - KK Bosna ASA BH Telecom / Subota 11.04.09. 20:00h   KK Borac Nektar - KK Bosna ASA BH Telecom / Subota 11.04.09. 20:00h - Page 2 EmptySun Apr 12, 2009 1:43 pm

Racbo_Ktarne (citat):
Evo da se i ja javim,obećao sam izvještaj pa:haj'mo lagano...
Prije svega,moram da se zahvalim na čestitkama na pobjedi,jednostavno večeras smo pokazali da imamo kvalitet i da se možemo ravnopravno uključiti u borbu za plej-of...Realno,večeras niste ništa pokazali što bi vas moglo postaviti kao najvećeg kandidata za titulu.Ono što vas je guralo u večerašnjem meču su zaista katastrofalne odluke sudija na našu štetu.
Moram da kažem da su sudije ponovo pokušale da zajebu stvar.Drugim riječima,mi smo večeras igrali i protiv sudija i protiv vas.U nekoliko navrata su svirane stvari koje ne može suditi niko ko ima ikakvog sadržaja u glavi.Npr.svira se nesportska greška Feketeu koji se okliznuo i slučajno zakačio našeg igrača.Dalje,nema broja u koliko napada su vaši igrači igrali nogom,a da su sudije ostale nijeme.I na kraju,vrhunac svega je bio taj što je neko od vaših igrača gurnuo Adamovića,koji je pao na parket,vaši igrači bukvalno gaze preko njega,a šta rade sudije:Ništa!!!Sramota je da vas sudije moraju toliko gurati da biste postali prvaci.Ukoliko ste najbolji,jednostavno to pokažite na parketu,a nemojte osvajati titule nekim mutnim radnjama.Ipak to ne priliči jednom klubu kao što ste vi...
U nas većinom su svi odigrali solidno,posebno Krisp sa 24 poena,a moram da pohvalim Adamovića koji me je večeras učinio najrećnijim čovjekom na svijetu.
Kod vas,jedino što su Ivanović i Ovčina nešto pokušavali.Ostali svi jedna velika nula.Ikonić ništa nije pokazao,Đorđević isto,jednostavno sa ovakvom igrom niste zaslužili pobjedu.
Samo mi je žao što nije bilo više ljudi na tribinama,sad kad skontam-ovaj meč se nije smio propustiti...
pu al si objektivan!
Sacekao sam prijatelja studenta iz BL,on je bio na tekmu i ispitao sam ga po nesto od ovih tvojih navoda.Mala maca je reci da si subjektivan.
Kad se okliznuo vas igrac i udario naseg igraca mozda usput nisi vidio da je poslije udario naseg igraca namjerno,cak sta vise kaze mi da ste vi isli nogama,da se na ocigled sudije rastezali dreovi djordjevica,sehovica,hajric je bio tucen.
Imali ste jednu sutersku simultanku i sad dizes sporac u nebesa,vidjecemo vas kvalitet u narednim tekmama.
Da bogdo da ste vi jaki a ne dodikovci ali eto idjecemo vas protiv njih.
Na vrh Go down
 
KK Borac Nektar - KK Bosna ASA BH Telecom / Subota 11.04.09. 20:00h
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» KK Bosna ASA BH Telecom - KK Borac Nektar / Srijeda 06.05.09. 19:00h
» KK Borac Nektar Banjaluka
» KK Bosna ASA BH Telecom - KK Zrinjski / Utorak 14.04.09. 18:00h
» KK Igokea - KK Bosna ASA BH Telecom / Subota 18.04.09. 20:00h
» KK Leotar - KK Bosna ASA BH Telecom / Utorak 21.04.09.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: BH "Liga 8"-
Idi na: